Tag Archives: ник картер

(ВИДЕО+ФОТО) Ѕвездата на „Бекстрит бојс“ обвинета за силување на малолетничка со аутизам

Пејачот Ник Картер е обвинет за силување малолетно девојче во 2001 година, според новата тужба и прес-конференцијата на наводната жртва и нејзините адвокати одржана во четвртокот.. Расплаканата Шенон Шеј Рут на Фејсбук во живо изјавилае дека била сексуално нападната од ѕвездата на „Бекстрит бојс“ кога имала само 17 години. „Последните …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПОТРЕСНО – ПОЗНАТИОТ ПЕЈАЧ ЛИПАЛ НА КОНЦЕРТ: Плачел на сцената како мало дете поради СМРТТА НА БРАТ му! ЕДЕН СТИХ целосно го скршил!

Ник Картер се расплакал на сцената во лондонската О2 арена за време на настапот со неговиот бенд „Бекстрит Бојс“ во неделата навечер. Тој почнал да плаче додека го пеел својот стих на темата „Show Me The Meaning of Being Lonely“. Не успеал да ја заврши песната. Тој бил погоден од …

Повеќе »