Tag Archives: нетфликс

(ВИДЕО+18) Еротска драма од 2015. станала хит на Нетфликс поради воведната експлицитна сцена!

Еротската драма „Љубовта“ од контроверзниот режисер Гаспар Ное се појави во САД на списокот на 10-те најгледани филмови, иако филмот беше објавен уште во 2015. година. Во последните неколку дена се појави нов тренд на TikTok – корисниците на оваа социјална мрежа ги снимаат своите реакции на воведната сцена на …

Повеќе »

(ВИДЕО) Гледачите шокирани со експлицитните сцени во новиот филм на Нетфликс

СЦЕНИ од филмот „365 денови“ кој е достапен на Netflix од оваа недела, шокираше многу гледачи. Полскиот филм, кој веднаш се појави на трендинг листите и покрај лошите прегледи, е полн со жешки секси сцени кои се толку експлицитни што многу гледачи мислеа дека глумците навистина имаат секс. Многумина веднаш …

Повеќе »

(ВИДЕО) Шокантни документарци: Како ладнокрвен убиец станал жртва на сексуален напад

ПРВИТЕ неколку недели од карантинот „Tiger King“ на Нетфликс беше апсолутен хит и навистина не е тешко да се сфати што ја освои публиката. Накратко, тешко е да се опише количината лудост со која авторите успеале да се впуштат во неверојатни седум епизоди за овие сменети водачи на приватни зоолошки …

Повеќе »

(ФОТО) Ѕвезда (22) на хит реалното шоу на Нетфликс ненадејно починала: Оставила порака „Збогум!“

Кимура беше една од трите девојки во последната сезона на реалното шоу „Тераса Хаус“, во кое три момчиња и три девојчиња привремено се преселуваат во куќата … Почина Хана Кимура, ѕвезда на популарното јапонско реално шоу „Terrace House’“ на Нетфликс и професионален борач почина на 22-годишна возраст, потврдила лигата на …

Повеќе »

(ВИДЕО) Бизарно шоу за возрасни е хит во регионот:„Најглупаво нешто на ТВ!“

Секој пат кога парот ќе се бакне, од главната награда се одземаат околу 2.800 евра. Оралниот секс доведува до казна од 6.400 евра, а сексуалниот однос натпреварувачите ги чини до 16. илјади евра… Повеќето обожаватели на реалното шоу за време на пандемијата уживаа во контроверзната емисија на Нетфликс „Too Hot …

Повеќе »

(ВИДЕО) MY SECRET TERRIUS: Во јужнокорејска серија снимена пред две години е опишана борба со корона вирусот!

Корејската серија „My Secret Terrius” која е објавена во 2018. година, а говори за смртоносниот корона вирус, овие денови станала една од петте најгледани серии во Велика Британија. Во оваа шпионска драма, еден од ликовите е предупреден за коронавирус сличен на грип, чиј период на инкубација е 14. дена. Овој …

Повеќе »

(ВИДЕО) МЕЃУ НАЈГЛЕДАНИТЕ СОДРЖИНИ – „Pandemic“: Документарец на Нетфликс кој ја опишува пандемијата

Серијалот на гледачите им нуди корисни совети Меѓу најгледаната содржина на Нетфликс деновиве е документарната серија „Pandemic: How to Prevent an Outbreak“ (Пандемија: Како да се спречи појава на избувнувањето). Оваа серија не е едно од најпродуктивните достигнувања на американскиот сервис за стриминг, но го привлекува вниманието на публиката заради …

Повеќе »

38. годишен глумец починал од тешка болест: Дијагнозата ја криел до смртта!

Глумецот Николас Туци починал во 39. година после борба со рак. Веста на профилот на Туци ја споделил неговиот татко Александер, кој на тој начин објаснил зошто неговиот син ја криел дијагнозата. „Ник почина во четвртокот, 3. март во болницата во Конектикат. Избра својата болест да ја задржи за себе …

Повеќе »

(ФОТО) Откриена првата работа на Меган Маркл после „Мегзит“ – би можела да ве изненади!

Откриена првата работа на Меган Маркл после заминувањето од кралското семејство со сопругот Хари, а станува збор за појавување во канадското реално шоу за други венчавки, во кое Меган повеќе пати ќе гостува. Според извори блиски до продуцентскиот тим, 38. годишната Меган повеќе пати ќе гостува во шоуто „I Do, …

Повеќе »