Tag Archives: нетфликс

(ВИДЕО) ФИЛМОТ „РУСОКОСА“- ВОЗНЕМИРУВАЧКО И НЕПОТРЕБНО: Бруталната сцена од СИЛУВАЊЕТО на Мерлин Монро во новиот филм ГИ ЗГРОЗИЛ гледачите! Прикажано како повраќа полна со модринки

Новиот филм на Нетфликс за Мерлин Монро, „Blonde“ содржи сликовита сцена во која холивудската дива е брутално силувана од претседателот Џон Кенеди, што вознемирило некои гледачи. Филмот во кои главните улоги ги толкуваат Ана де Армас, Адриан Броди, Боби Канавале, Ксавиер Семјуел, Каспар Филипсон и Џулијан Николсон, неодамна беше објавен …

Повеќе »

(ВИДЕО) Милион прегледи за 24 часа: Огромен филмски хит доаѓа на Нетфликс, доказ е трејлерот

ОВАА ЕСЕН, филмот „Luckiest Girl Alive“, трилер со Мила Кунис во главната улога, доаѓа на платформата за стриминг Нетфликс. Вчера беше објавен трејлерот кој досега е прегледан 1,3 милиони пати. Филмот е за писателката Ани Фанели од Њујорк, чиј совршен живот во големиот град почнува да се распаѓа кога документарец …

Повеќе »

(ВИДЕО) Објавен првиот трејлер за новата серија на Нетфликс: Кетрин Зета Џонс како Мортиша Адамс

Нетфликс ги објави првите фотографии од новата серија за семејството Адамс „Среда“, а веќе е познато дека Мортиша Адамс ќе ја игра актерката Кетрин Зета Џонс, а ликот на нејзиниот сопруг Гомез Адамс ќе го игра Луис Гузман. Серијата „Среда“ ќе има осум епизоди, а заплетот се фокусира на времето …

Повеќе »

(ВИДЕО) „I JUST KILLED MY DAD” – Новиот документарец на Нетфликс ја раскажува вознемирувачката приказна за тинејџер кој го убил сопствениот татко

Новиот документарец на Нетфликс „I Just Killed My Dad“ (Јас само што го убив татко ми) ја раскажува вознемирувачката приказна за Ентони Темплет, кој го убил својот татко поради насилството што го трпел со години. Документарниот серијал „I Just Killed My Dad“ ја раскажува приказната за Ентони Темплет, кој го …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Објавен е трејлерот за продолжението на филмот кој ги шокираше гледачите со провокативните сцени на односите

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ! Текстот може да содржи спојлери Објавен е трејлер за очекуваниот филм The Next 365 Days, кој ќе биде третиот дел од љубовната сага за Лаура и Масимо, млад човек кој е принуден да го преземе кормилото на власта откако неговиот татко е убиен. Филмот ќе стане достапен за гледање …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ЛУЃЕТО СЕ ВООДУШЕВЕНИ – Серијата која е полна со геј секс сцени, моментално е една од најпопуларните на Нетфликс

За само десет дена, серијата „Uncoupled“ стана една од најпопуларните на Нетфликс. Главната улога ја има Нил Патрик Харис, ѕвездата од серијата „Како ја запознав мајка ти“. Во серијата, Харис го игра Мајкл, хомосексуалец во неговите 40-ти години, кој почнува да живее како самец во Њујорк, откако бил отфрлен од …

Повеќе »

(ФОТО) Сите се плашат од петтата сезона на серијата „Круна“: Принцот Хари ќе има најголем проблем

Хари и Меган се во многу неблагодарна позиција поради нивниот повеќемилионски договор со Нетфликс, кој ја продуцира супер популарната серија. Сите знаат дека принцот Хари и Меган Маркл потпишаа договор од повеќе милиони долари со Нетфликс – беа споменати бројки од 100. до 150. милиони долари кои најголемиот дигитален стриминг …

Повеќе »

(ВИДЕО) Се појави трејлер за филмот за Мерилин Монро, ја глуми една од најубавите жени на светот

NETFLIX го објави официјалниот трејлер за биографскиот филм Blonde во режија на Ендрју Доминик, во кој една од најжешките жени во светот, Ана де Армас, ја игра холивудската икона Мерилин Монро. Филмот, базиран на бестселерот „Руссокоса“ на Џојс Керол Оутс, ќе ја доживее светската премиера во конкуренција на филмскиот фестивал …

Повеќе »

(ФОТО) Ѕвездата на серијата на Нетфликс ненадејно починала на 36. години: Веста го шокираше светот, а ова се деталите за трагедијата

Актерката од серијата на Нетфликс, Буси Лорај, „Како да го уништите Божиќ“ ненадејно починала на 36-годишна возраст, пишува Independent. Веста за трагедијата ја пренесува агенцијата Aj Media Artists, а во публикацијата се нагласува дека причината за смртта е непозната. „Со голема тага ве известуваме дека нашата драга Буси Лорај почина. …

Повеќе »