Tag Archives: несогласување

НЕЈЗИНА ПРИКАЗНА: „Оставив богат дечко – причината и него го изненади“

Викторија била во врска со дечко кој заработувал многу повеќе од неа, имал и импресивно наследство, не бил глуп или досаден, плус ја третирал како кралица. И таа го оставила. Ова е нејзината приказна. „Ова е 21. век, треба да заработувам барем приближно како мојот дечко. Зарем тоа не значи …

Повеќе »

(ФОТО) ЏУЛИЈА РОБЕРТС НЕПРЕПОЗНАТЛИВА ПОРАДИ БРАЧНИТЕ ПРОБЛЕМИ! Неисчешлана, без шминка и во ОВА излегла на улица па покренала лавина коментари!

Кратко време по скандалот со нејзиниот сопруг Даниел, актерката Џулија Робертс за прв пат била видена во јавноста откако излегла да го прошета кучето. Сепак, малкумина коментирале дека „изгледа како да се распаѓа“, бидејќи на интернет се прошириле фотографии од папараците, кои ја уловиле нејзината неисчешлана коса и без шминка, …

Повеќе »