Tag Archives: нереди

 (ВИДЕО) Масовна тепачка на плажа: Одбиле да се поместат па ги нападнале полицајците со чадори!

Бесната толпа не бирала со што ќе удри… Неверојатен инцидент се случил на плажата Бланкенберг во Белгија, позната по тоа што на неа доаѓаат претежно семејства со деца. За време на викендот, таму дошле околу 50. пијани момци, кои направиле хаос од почетокот и правеле врева. Бидејќи некој од мирните …

Повеќе »