Tag Archives: непрепознатлив

(ФОТО) Се појавиле фотографии од Трамп без шминка, луѓето шокирани: „Изгледа како Дарт Вејдер“

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп бил виден на голф турнирот LIV во едно од неговите ретки појавувања без шминка, а корисниците на социјалните мрежи биле шокирани од неговото лице. Трамп играше голф на турнир поддржан од Саудиска Арабија во Бедминстер, Њу Џерси. Покрај Трамп, на турнирот се појавиле и други …

Повеќе »

(ФОТО) НЕКОГАШ И СЕГА – ТОЈ БЕШЕ НАЈПЛАТЕНО ДЕТЕ ЅВЕЗДА: Ја напушти серијата која го прослави поради РЕЛИГИСКИ УВЕРУВАЊА! Сега нема шанси да го препознаете!

Ѕвездата на „Два и пол мажи“ Ангус Т. Џонс (28) се прослави како дете кога го глумеше малиот Џејк Харпер во хумористичната серија покрај Чарли Шин и Џон Крајер. Тој беше фотографиран минатата недела додека го почестил својот помлад брат Ото вечера во Лос Анџелес. Тој бил речиси непрепознатлив во …

Повеќе »

(ФОТО) Познатиот актер беше секс симбол, а во ова издание е тешко да се препознае

Во 2001. година Кроу доби Оскар за улогата во „Гладијатор“, а иако тогаш беше познат како еден од најзгодните актери по кои воздивнуваа жените ширум светот, дваесет години подоцна тој изгледа целосно непрепознатливо.             View this post on Instagram             …

Повеќе »

(ФОТО) Славниот актер поради новата улога целосно го променил изгледот – непрепознатлив е!

АКТЕРОТ Бредли Купер целосно го променил својот изглед поради улогата во филмот „Маестро“ и е речиси непрепознатлив. Купер го игра американскиот диригент Леонард Бернштајн во неговиот нов филм за Нетфликс. Овој музичар е роден во 1918. година, а починал во 1990. година од срцев удар, кој настанал како последица на …

Повеќе »

(ФОТО) МИЛЕНИКОТ НА ДАМИТЕ НЕПРЕПОЗНАТЛИВ! Секогаш бил среден и во костум, а сега ужива во несредена брада!

АКТЕРОТ Хју Лори излегол за викенд изгледајќи непрепознатливо со огромна густа брада 62-годишната ѕвезда – која прво се прослави во ТВ серијата „Црна змија II“, а подоцна и во драмата на Фокс „Доктор Хаус“ – изгледал сосема поинаку од неговиот елегантен имиџ. Телевизиската ѕвезда, која обично има убаво избричена брада, …

Повеќе »

(ФОТО) Најдобра трансплантација на коса – Не го препознале кога се појавила сликата!

Роб Холдинг, фудбалер на Арсенал, на тренинг се појавил со сосема нов имиџ. И тоа можеби немаше да биде толку импресивно доколку тој не ја извел можеби најдобрата трансплантација на коса меѓу фудбалерите (дури и подобра од Антонио Конте). Првите фотографии се појавија пред еден месец, но дури неодамнешната објава …

Повеќе »

(ФОТО) Нови фотографии: Познатиот глумец не личи на себе – Дали го препознавате?

Последниве години за него не се пишува поради неговите значајни филмски улоги, туку поради пластичните операции и неговиот непрепознатлив изглед. Мики Рурк (или Рорк, како што велат дека е правилно) низ годините драстично го промени својот изглед, а на последните фотографии од пред три дена ретко кој би го препознал. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Естетските хирурзи објасниле што се случило со лицето на Том Круз!

АКТЕРОТ Том Круз ги загрижил фановите со појавувањето на натпревар во Сан Франциско. Корисниците на Твитер коментираат дека лицето му е отечено и се прашуваат што се случило со актерот. Експертите се огласиле за неговиот изглед. Козметичкиот хирург Нила Раја, чии пациенти се претежно славни sвезди, тврди дека Том отишол …

Повеќе »

(ФОТО) Момчето од серијата “Два и пол мажи“ – пуленот на Чарли Шин – денес не личи на себе!

Симпатичното момче од серијата „Два и пол мажи“, кое играше со Чарли Шин и Џон Крајер цели десет години, сега е возрасен човек кога ретко кој би можел да го поврзе со неговата поранешна улога. Ангус Т. Џонс (27), кој го играше Џејк во серијата од 2003. до 2013. година, …

Повеќе »