Tag Archives: непозната болест

(ФОТО) БОЛЕСТА ГО ОНЕСПОСОБИЛА – Поранешниот крал на ноќниот живот планира да стави крај на својот живот: „Со години сум како растение!“

Марк Флејшман, поранешниот крал на ноќниот живот и поранешен сопственик на њујоршкиот ноќен клуб „Студио 54“, ја споделил шокантната исповед откривајќи дека планира да стави крај на својот живот откако мистериозната болест „го претворила во растение“. 82-годишниот Флајшман за странските медиуми открил дека потрошил 15.000 долари на еднонасочен лет до …

Повеќе »

Ненадејно, од непозната болест, починала позната режисерка:„Срцето ми е скршено, во шок сум!“

Актерот Марк Марон зборуваше за ненадејната и трагична смрт на неговата девојка Лин Шелтон. 54-годишната режисерка почина пред три дена од болест која нема врска со коронавирусот. “Тоа беше сериозно, за неа досега непозната состојба. Таа не беше заразена со коронавирус. Лекарите не можеа да ја спасат, иако се обидоа …

Повеќе »