Tag Archives: непознат пол

(ФОТО) Џесика Алба чека трето дете, а сопругот не престанува да ја вика „секси мама“

Кеш Ворен и Џесика Алба го очекуваат третото дете, а парот е повљубен од било кога Освен трудничкиот сјај, има нешто во неа на што нејзиниот сопруг не може да одолее, па и во медиумите неодамна ја нарекол „секси мама“. „Често останувам импресиониран со нејзината појава. Наутро кога ќе се …

Повеќе »