Tag Archives: непознат маж

(ВИДЕО) Жена кревала тегови, а некој тип не сакал да ја остави на мир: Тогаш тоа и здодеало и…

Младата жена со својот потег ги воодушевила корисниците на социјалната мрежа TikTok. Имено, таа јасно му ставила до знаење на мажот кој со месеци ја напаѓал да ја остави на мир. Челси Глисон од Тексас ја снимила целата ситуација и ја објавила на својот профил каде собрала повеќе од 32. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мајка фатила маж како приоѓа на собата на нејзината ќерка: Следела НЕСТВАРНА реакција!

Таа ниту за секунда не се двоумела што ќе направи Филис Пења од Тексас на улица реагирала како искусен играч во одбрана на американскиот фудбал кога видела како човек бега од нејзиниот двор. Филис за локалните медиуми изјавила дека стоела во дворот на сосетката и разговарала со неа кога забележала …

Повеќе »