Tag Archives: насилник

(ВИДЕО) Татко дозна дека син му малтретира соученик: Неговата реакција стана хит!

Татко стана вирален хит на TikTok откако објави видео од она што го направил кога дознал дека неговиот син малтретира и исмејува соученик. Решил да разговара со него и наместо да го натера да се извини, направил нешто подобро. @thehalfdeaddad Replying to @sunshinyday1227 And then it’s my kid 🤦‍♂️😡 #endbullyingnow …

Повеќе »

(ФОТО) НАСИЛНА ИСТОРИЈА – ВОЗНЕМИРУВАЧКО – Ѕвезда на мексиканска серија осудена за претепување на девојката: На Твитер кружат фотографии од нејзините повреди!

Актерот Хозе Елеазар Гомез е ѕвезда на мексиканските теленовели најпознат по улогата во хит серијата „Бунтовник“. За жал, деновиве за него не пишуваат заради неговите актерски успеси, туку затоа што тој брутално ја претепал својата девојка Стефани поради што бил осуден на затворска казна.   View this post on Instagram …

Повеќе »

(ВИДЕО) ГРЕШКИ ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ: 19. годишен рапер после хитот во кој признал убиство добил 55. години затвор

Младиот американски рапер Тај – К е осуден на 55. години затвор за убиство, а хит песната за тоа, која ја објавил како бегалец, била вклучена во доказниот материјал на обвинителството. Тејлор МекИнтур (19) со уште шестмина мажи е прогласен за виновен за убиството на Итан Волкер во Менсфилд (Тексас) …

Повеќе »

(ВИДЕО) Тој луд свет: Почнал да се пресметува со семафорот но „овој му возвратил“ па си добил што заслужил!

Нема лице кое понекогаш не се нервира поради семафор. Поточно поради црвеното светло на семафорот и му доаѓа сешто да му направи… Но, немојте ниту да помислувате на некаква акција! Погледнете што му се случило на возачот кој повеќе не можел да го поднесе црвеното светло на семафорот: Екран.мк/Фото: Printscreen

Повеќе »

(ВИДЕО) Тој луд свет: Насилник сакал да претепа обезбедување: Веќе следниот момент бил на коленици и плачел како бебе!

После тешка расправија со припадник на обезбедувањето на една болница во Израел, насилен возач сакал физички да се пресмета со него. Без оглед што сопатничката се обидувала да го смири, а чуварот го предупредувал да не му се доближува, тој излетал од автомобилот со намера да се тепа. Меѓутоа, штом …

Повеќе »

(ВИДЕО) Божја правда: Насилник кршел шофершајбна а веќе следниот момент се нашол на плочникот!

Во објавата не е наведено што претходело на оваа снимка, но веројатно некој го изнервирал напиениот Русин штом скокнал на хаубата на автомобилот. Почнал да ја шутира шофершајбната, без оглед што возачот не му се спротивставувал. Меѓутоа,кога сакал да се симне од возилото, насилникот се лизнал и паднал и тоа …

Повеќе »

(ФОТО) Откриено досието на големиот српски јунак – Аркан: На 15 години силувал девојка, но бил и криминалец, крадец, насилник…

Жељко Ражнатовиќ Аркан до ден денес години по неговата смрт сеуште ја интересира јавноста. Сопругот на Светлана Ражнатовиќ Цеца, е познато дека беше убиен во хотелот „Интерконтинентал“ во Белград, но помалку е познато неговото дебело досие. Како што пишува српски Курир, уште како млад тинејџер направил неколку кривични дела, меѓу …

Повеќе »