Tag Archives: на традиционален говор

(ФОТО) Вака казнува првата дама: Меланија и пркоси на традицијата и пристигнала сама на говорот на Трамп

На првиот говор на Трамп за состојбата на нацијата, Меланија барала да пристигне со гостите, па дошла одделно од американскиот претседател. Првата дама на САД, Меланија Трамп, прв пат се појави во јавност по тврдењата на порно ѕвездата Стефани Клифорд дека Доналд Трамп во 2006 година имал секс со неа, …

Повеќе »