Tag Archives: мет лебланк

(ФОТО) Тажна вест за фановите на популарната серија: Корона вирусот го одлага новото собирање на „Пријатели“

Долгоочекуваното обединување на екипата на популарната серија „Пријатели“ е одложено поради пандемијата на корона вирусот… Специјалната епизода ќе биде снимена следната недела на првобитната сцена во Бурбанк, Калифорнија, а ќе се емитува во мај. Не е одреден новиот датум за снимање, а HBO Max одби да ја коментира новата ситуација. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Се појавил трејлер за филм за „Пријатели“: Мет ЛеБланк го коментирал повторното собирање

Откако на интернет се појавил лажен трејлер за филм за „Пријатели“, бившата ѕвезда Мет ЛеБланк открил дека тоа нема никогаш да се случи. 50. годишниот водител на „The Top Gear“ во радио интервју на фановите кои сеуште го сакаат омилениот ситком им ги урнал сите надежи, велејќи “оставете ги работите …

Повеќе »