Tag Archives: мелроуз плејс

(ВИДЕО+ФОТО) НАЈУБАВАТА РУСОКОСА ТОТАЛНО СЕ УНИШТИЛА: Зависноста од операција скапо ја чинела, се обидела да му го одгризе носот на вереникот

Ако се прашувате како денес изгледа Хедер Локлир, одговорот може многу да ве растажи.Хедер Локлир порано беше најубавата русокоса во Холивуд, а на домашната публика и е најпозната по улогата на фаталната Аманда во серијата „Мелроуз Плејс“. Актерката со години не се појавуваше во медиумите, а на ретките фотографии кои …

Повеќе »

(ФОТО) Трагедија во домот на познатиот актер! Синот (27) пронајден МРТОВ НА ПАРКИНГ

Синот на познатиот американски актер и пејач Џек Вагнер (62), бил пронајден мртов во понеделник наутро на паркинг во Лос Анџелес. Харисон Вагнер имал само 27. години. Утрото околу 5. часот е констатирана смрт на лице место, а засега не се знае од што и под кои околности починал. Во …

Повеќе »

Починал Бред Џонсон, ѕвездата на „Мелроуз Плејс“, на 62-годишна возраст

АКТЕРОТ Бред Џонсон, најпознат по улогите во романтичната драма на Стивен Спилберг „Секогаш“ и серијата „Мелроуз Плејс“, починал на 62-годишна возраст. Тажната вест за EW ја потврдил неговиот портпарол, но причината за смртта не е откриена. Џонсон ја започна својата кариера на патеката за родео во 1984. година, каде што …

Повеќе »

Починал актер од познатата серија „Melrose Place“

Актерот Морган Стивенс, најпознат по улогата во познатата серија „Melrose Place“, починал на 70-годишна возраст. Актерот, кој го толкуваше ликот на Ник Дајмонд во шест епизоди од сапунската опера, бил пронајден мртов во својата куќа откако соседот на Стивенс побарал од властите да направат здравствена проверка, објави во средата TMZ. …

Повеќе »

(ФОТО) Ѕвездата на „Мелроуз плејс“ се „ослободила“ од наркотици и се свршила во 58. година: Доказ дека никогаш не е доцна и дека се’ се може!

Актерката Хедер Локлир се свршила на 58-годишна возраст со своето момче Крис Хајсер. Близок семеен пријател, на славната актерка, ја потврдил веста за свршувачката во магазинот „People“. Според него, парот бил верен уште од април, кога ја прославиле годишнината од нејзината трезвеност, после лекувањето од алкохолизам и зависност од дрога. …

Повеќе »

Поршето завршило покрај патот а ѕвездата на „Династија“ во болница

Хедер Локлир која ја памтиме по улогите во сериите „Династија„ и „Мелроуз плејс“ во минатото имала проблеми со опијати, како и со опасни инциденти на патиштата… Хедер Локлир (55) завршила во болница поради повреди со кои се здобила после сообраќајна несреќа. Глумицата во калифорниското гратче Таусенд Оакс со своето „Порше“ …

Повеќе »