Tag Archives: мел лебланк

(ФОТО) Момент кој сите го чекале: Шестмината од „Пријатели“ ќе се појават во нова ТВ авантура

Иако со години негираа и одбиваа да снимаат нови авантури, Рејчел Грин, Рос и Моника Гелер, Чендлер Бинг и Џои Трибијани наскоро би можеле да го доживеат враќањето на малите екрани. Странските медиуми ексклузивно носат вести дека целата актерска екипа се согласила на повторно обединување, а со идејата наводно се …

Повеќе »

(ФОТО) Ле Бланк – Џои од „Пријатели“:„Поради болеста на ќерка ми со години не можев да глумам!“

Глумецот познат по улогата на Џои во култната серија рекол дека никогаш повеќе не би можел да глуми во „Пријатели“. Признал дека во тешките моменти во животот кои следеле после разводот скоро доживеал нервен слом. „Ја одбив улогата на татко во серијата „Модерно семејство“. Мислев дека тоа е одлично сценарио, …

Повеќе »