Tag Archives: меил

ПРОВЕРЕТЕ ГО МЕИЛОТ – Жена добила СПАМ ПОШТА во која тврделе дека освоила 3. ​​милиони долари, а испаднало ВИСТИНА!

Една жена од Соединетите Американски Држави за малку ќе пропуштела да добие 3. милиони долари на лотарија, откако меилот во кој ја известувале дека победила на лотаријата отишол во нејзиниот спам. Лора Спирс од округот Окленд во Мичиген ја донела дома наградата од 3. милиони долари што ја добила на …

Повеќе »

(ФОТО) ВО ЈАВНОСТ СЕ ПОЈАВИЛ ПРИВАТЕН МЕИЛ НА МЕГАН МАРКЛ: Конечно е откриена вистината за скандалот што ја потресе Британија!

Уште една вест во низата што ја шокираше јавноста… Новинарот и автор на биографијата,на моментално најпознатата војвотка во светот Меган Маркл, Омид Скоби објавил приватна електронска пошта во медиумите во која Меган ги замолува своите асистенти да објават официјално соопштение во кое ќе напишат дека Кејт ја расплакала поради фустаните …

Повеќе »