Tag Archives: меган маркл

(ФОТО) Дали Меган и Хари засекогаш го напуштија кралското семејство поради оваа фотографија?

На почетокот на следната година ќе се одбележат три години откако принцот Хари и неговата сопруга Меган објавија дека се повлекоа од кралските должности. Во меѓувреме, парот даде скандалозно интервју со Опра Винфри, започна неколку проекти на Нетфликс и Спотифај и во неколку наврати го обвини кралското семејство дека се …

Повеќе »

(ФОТО) САНКЦИИ – НА ЧАРЛ МУ „ПРЕКИПЕЛО“ – ПОДГОТВУВА ДРАСТИЧНИ САНКЦИИ ЗА МЕГАН И ХАРИ: Дури ни Елизабета не прибегнувала по толку ОСТРИ мерки

Се шпекулира дека кралот Чарлс планира да им ги одземе титулите на принцот Хари и Меган Маркл за да ги казни за негативни коментари за кралското семејство. Емитувањето на продолжението на серијата „Круна“ крена голема прашина во британското кралско семејство, а тие повторно се најдоа во центарот на интересот. Постојат …

Повеќе »

(ФОТО) МЕГАН МАРКЛ НАПРАВИЛА ДНК ТЕСТ ЗА ДА ГО ОТКРИЕ ПОТЕКЛОТО: Војвотката открила нешто НЕОЧЕКУВАНО, па признала која е навистина!

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл во новата епизода од нејзиниот подкаст „Archetypes“ открила дека има нигериски гени. Пред неколку години направила генетски тест. Но, таа не знаела на кое племе припаѓале нејзините предци и вели дека во иднина ќе се позанимава со тоа прашање. View this post on Instagram A …

Повеќе »

(ФОТО) НОВИ ДЕТАЛИ – МЕГАН МАРКЛ НАПРАВИЛА ПЕКОЛЕН ПЛАН ЗА ДА ГО ИЗМАМИ КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО: Излегоа на површина мрачните тајни на војвотката! Поранешните вработени откриле СЕ!

Кога Хари ја запознал Меган, сè во неговиот живот неповратно се променило, вклучувајќи го и односот со семејството. Некогашната блиската врска меѓу Хари и неговиот брат Вилијам првпат почна да страда кога Вилијам го предупреди својот помлад брат да не брза во врската со актерката. Хари го направил токму спротивното, …

Повеќе »

(ВИДЕО) „Имав чувство на СРАМ во стомакот“: Првата РАБОТА на Меган Маркл и била ноќен кошмар

Познато е дека Меган Маркл се занимавала со глума пред да се омажи за принцот Хари. Актерките обично треба да поминат низ тежок пат за да изградат успешна кариера, така било и со Меган. Холивудската слава не и паднала од небо, па пред да докаже дека е талентирана актерка, морала …

Повеќе »

(ФОТО) НА НЕТФЛИКС – Одложениот документарен филм за принцот Хари и Меган Маркл ќе биде премиерно прикажан во декември

Откако принцот Хари и Меган Маркл побараа одложување на прикажувањето на нивниот документарец, сега доаѓа информација дека премиерата на филмот ќе биде на Нетфликс во декември оваа година. Се шпекулираше дека Хари и Меган побарале одложување поради негативните реакции за петтата сезона на „The Crown“, која треба да излезе на …

Повеќе »

(ФОТО) ДЕТАЛИ ПРЕТСТАВЕНИ ВО НОВАТА КНИГА – МИСТЕРИЈАТА НА „КРВАВИТЕ“ ОБЕТКИ НА МЕГАН МАРКЛ: Персоналот не смеел ни да ПИСНЕ за овој накит, а еве од кого го добила!

По смртта на кралицата Елизабета, многу тајни на палатата Кенсингтон излегуваат на виделина. Мистерија што ја интригира јавноста до ден-денес се висечките дијамантски обетки што ги носела Меган Маркл иако знаела дека потекнуваат од човекот одговорен за убиство. Новата книга на Валентин Лоу открила детали за тоа како Меган Маркл, …

Повеќе »

(ФОТО) ПОКАЈУВАЊЕ – Меган и Хари се борат да го запрат емитувањето на документарниот филм: Не сакаат светот да слушне што се кажале

Покајание, „пеглање“ работи, придобивки… Меган Маркл и принцот Хари сакаат да го променат документарецот што го снимија во соработка со Нетфликс и да го одложат неговото емитување. Принцот Хари и Меган Маркл преземаат драматичен пресврт во нивните претстојни проекти по смртта на кралицата Елизабета Втора, изјавиле повеќе извори за Page …

Повеќе »

(ФОТО) ПАЛАТАТА ПОВТОРНО ГИ ПОНИЖИЛА ХАРИ И МЕГАН! Низок удар го поткопува продолжувањето на конфликтот: Можно ли е ова да им го направиле?!

Конфликтот меѓу Сасексите и остатокот од британското кралско семејство не стивнува со годините, а во претходниот период не заостанаа ниските удари на ниту едната страна. Сепак, се чини дека палатата, по смртта на кралицата Елизабета, се обидува принцот Хари и Меган Маркл да ги понижи колку што е можно повеќе, …

Повеќе »