Tag Archives: маж

(ВИДЕО) Се допирал гледајќи жена која вежбала па добил забрана на пристап во теретаната:„Апсолутно дно од однесување“

Мажот кој е уловен како се самозадоволува гледајќи жена која прави клекнувања сега добил доживотна забрана за пристап на теретаната во која се случил овој инцидент. Ситуацијата ја разоткрила корисничка на теретаната која забележала дека мажот раката ја држи во гаќичките и ја набљудувал девојката која пред него прави клекнувања. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Поради деформација на главата го викаат „вонземјанин“:„Зборуваат дека не сум од овој свет!“

Маж со тешка деформација на главата очајнички сака пластична операција за да може да се вљуби и основа семејство, пренесува Mirror. Аншу Кумар од Пинџаба, Индија, поради неговата чудно изобличена глава го викаат „вонземјанин“, а наводно лекарите не успеале да дијгностицираат за какво пореметување станува збор. Поради својата мистериозна состојба …

Повеќе »