Tag Archives: маж

(ВИДЕО) Работничка од златарница разоткрила прељубник: Нејзината порака воодушевила милиони луѓе!

Една работничка решила јавно да понижи љубовник… Еден маж од Монтреал решил да купи два прстени, едниот за девојката, а другиот за љубовницата, а работничката од златарницата се погрижила да не остане неказнет. Имено, таа на социјалната мрежа Инстаграм објавила видео за да измамената жена го препознае. – Ако вашето …

Повеќе »

(ВИДЕО) Овој маж има и сопруга и љубовница – Вака изгледа нивната врска!

Ларон Армстед е човек кој има жена и девојка. Тој и неговата сопруга Џенифер имаат пет деца, а кај нив пред неколку години се пресели и девојката на Ларон, Амиа. Парот тврди дека тоа не ги става во непријатна ситуација и дека нивните деца по некое време ја прифатиле Амиа, …

Повеќе »

Маж (33) во Хрватска починал после вакцинирање со АстраЗенека – почнува истрага!

Маж во Хрватска починал 12. дена откако бил вакциниран со АстраЗенец, поради што Хрватската агенција за лекови (ХАЛМЕД) започна истрага. Како што дознава Индекс.хр, починатиот човек е од Сисак и починал утрово во загрепскиот КБЦ Ребро. Тој бил вакциниран во Сисак, а сè уште не е познато дали станува збор …

Повеќе »

(ВИДЕО) СНИМКА КОЈА ГИ ЗБЕСНЕЛА ЧЕСИТЕ: Полиција го соборила таткото на земја бидејќи немал МАСКА – детето плачело неутешно!

Полицијата во чешкиот град Ухерско Храдиште соборила човек на земја пред дете, според локалните медиуми, бидејќи тој не носел маска. Исто така, како што изјавиле, тој одбил да ги покаже документите, и се обидел да избега од полицијата. Чехот шетал со детето кога полицијата го опоменала бидејќи не ги почитувал …

Повеќе »

(ФОТО) СЕ ПЛАШЕЛ ОД РЕАКЦИЈА – Маж споделил „годишна рецензија“ за сопругата: Ја оценувал и нејзината активност во креветот!

Тој го искористи извештајот, на шега, за да ги посочи нејзините вештини за решавање конфликти и неподготвеноста да прифати критики, означувајќи ги како „кои имаат потреба од подобрување“ Мажот го сподели „годишниот преглед“ на неговата сопруга во кој ги оценил нејзините достигнувања како домаќинка. Тој во извештајот вклучил сè, од …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) И’ ТОА Е МОЖНО: Маж кој бил жена родил син на жена која била маж

Тие не ја кријат својата среќа поради приновата Дана Султана, трансродова манекенка од Колумбија, родена како маж, и нејзиниот трансродов партнер Естебан Ландрау станале родители. View this post on Instagram #40semanas #transpregnancy @f3f1to A post shared by Ðanna Sultana (@dannasultana) on Jul 16, 2020 at 4:15pm PDT Имено, во средината …

Повеќе »

ЗАБОРАВА НА СЕ ОСТАНАТО – Кога мажот ќе види гола жена овие 5. работи му минуваат „низ глава“

Кога жена ќе се соблече пред нив, тие забораваат на сè друго и само сакаат да се препуштат на уживање. И, што всушност поминува низ главите на мажите кога ќе видат гола жена? Многу жени мислат дека нивните партнери размислуваат само за несовршености кога ги гледаат нивните голи тела, но …

Повеќе »

(ВИДЕО) СТРАШНО – Се развел после 2. дена брак – Откако заклучил дека сопругата му е машко!

Еден маж во Индонезија ја запознал својата сопруга на Интернет. Сепак, тој се развел по само два дена брак, затоа што открил дека неговата „жена“ не е баш таква каква што мислел. Тие се запознале на Фејсбук, а по неколкумесечно допишување, решиле да се сретнат во живо. Индонезиските медиуми објавија …

Повеќе »

(ВИДЕО) Хит на социјалните мрежи: Урнебесен одговор на еден маж од Ниш како го поднел тридневниот карантин!

Еден маж од Ниш имал избрзан одговор што ја натерало публиката на јавниот сервис да се изнасмее… ПО најдолгиот полициски час досега, изминатиот викенд, во Србија екипа на РТС ги анкетирала граѓаните на Ниш како го поднеле тридневен престој во домовите. И, како што обично се случува, од масата на …

Повеќе »