Tag Archives: маж

(ВИДЕО) МАЖОТ НА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО ИСПРАТИ МОЈА ФОТКА ОД ПОРОДУВАЊЕТО: Се радуваше што доби 3-то дете, па заборави еден ВАЖЕН ДЕТАЛ!

Корисничка на TikTok неодамна споделила во своето кратко видео дека нејзиниот сопруг испратил семејни фотографии од неа и бебето направени во салата за породување веднаш откако таа го родила детето. Имено, од возбуда што по трет пат станал татко, на фотографиите не ни забележал дека болничкиот фустан сè уште и …

Повеќе »

Три работи што мажот СЕКОГАШ ги памети кај жената што ја САКАЛ

Овие работи оставаат трага во неговото срце засекогаш. Иако мислите дека изгледот или мирисот е она што мажите секогаш го паметат кај жените што ги сакале, се лажете. Психолозите дошле до заклучок дека мажот најпрво ги забележува следните три особини кај жената која го привлекува неговото внимание и која одбележала …

Повеќе »

(ВИДЕО) Маж исмејувал жена во теретана, сега сите и се восхитуваат за начинот на кој возвратила!

КАТ Камалани одлучила на најдобар можен начин да одговори на сексистичкиот коментар на маж во салата. Оваа стјуардеса и мајка на две деца дошла да крева тегови. Еден маж и пришол и ја прашал дали мисли дека може да крене 15 килограми. „Реков дека ќе земам тежина од 45 килограми. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЧУДО – ЖЕНА ЗАБРЕМЕНИЛА НА 62. ГОДИНА, А 16. ПОСЛЕ МЕНОПАУЗАТА: „Сите ми рекоа дека сум стара за да се породам, а на мојот сопруг (72) му се восхитуваа!“

Една жена останала бремена 16 години по менопаузата! Има 62 години и тоа сознание е големо изненадување за Џени, која на социјалните медиуми се потпишува како Jennys.reviews, го опишала своето бебе како „чудо“. Бидејќи станува збор за геријатриска бременост, и таа и нејзиниот 72-годишен партнер кој бил подложен на вазектомија …

Повеќе »

(ФОТО) Гледате ли зошто овој човек станал хит на Фејсбук?

На Фејсбук страницата „Prometne zgode i nezgode“ е објавена фотографија која предизвикала чудење меѓу нивните следбеници. На фотографијата се гледа маж на велосипед, но вниманието го украло тоа што тој го носи на задниот дел од велосипедот. „Јагне на велосипед“, пишува во описот на фотографијата. Фото: Facebook

Повеќе »

(ВИДЕО) Жена во „теретана“ забележала тип кој ги фотографира другите жени додека вежбаат: Го пријавила…

АМЕРИКАНКАТА Анели фатила маж како фотографира жени додека вежбаат во теретана, па таа го снимила и го објавила на „Тикток“ за да ги предупреди другите да „внимаваат кога се во јавност“. „Кога мажите прашуваат зошто сакаме спортски сали исклучиво за жени“, напишала таа во описот на видеото во кое маж …

Повеќе »

(ВИДЕО) Можеби и не било добра идеја: Како изгледа кога маж присуствува на породување

Видеото на двојка од породилната сала станало вирално. Имено, сопругот одлучил да присуствува на породувањето и на тој начин да биде поддршка за својата сопруга. @thehoppers4#birth #labour #reaction #funny #fyp #omg #sick #thehopperclan #foryou #viral #foryoupage #xyzbca ♬ original sound – The hoppers Во еден момент тој малку подобро погледнал …

Повеќе »

ИСПОВЕД – ЕДНА ГОДИНА СЕ ОБИДУВАЛЕ ДА ДОБИЈАТ ДЕТЕ А ПОТОА ЈА ДОЗНАЛА ВИСТИНАТА ЗА НЕГО: Била во потполн шок! Посла ТОА го оставила!

Брачен пар од Австралија една година се обидувал да добие дете и по една година Ешли ја дознала правата вистина за нејзиниот сопруг Метју. – Јасно се сеќавам на моментот кога тој ме запроси. Разговаравме и за деца, на што му реков „ако се случи, ќе се случи“. И двете …

Повеќе »

(ВИДЕО) Еден маж во Франција му удрил шлаканица на претседателот Макрон

Францускиот претседател Емануел Макрон бил удрен со шлаканица во вторникот од човек на група граѓани што го пречекале Макрон на југот на Франција, покажува видеото од инцидентот. Обезбедувањето на Макрон реагирало брзо и го соборило човекот на земја, оддалечувајќи го Макрон. Макрон потоа истакнла дека ова е изолиран настан и …

Повеќе »