Tag Archives: маж

(ВИДЕО) „Кога ќе ја соблечеш, се онесвестуваш“: Мажите полудуваат штом ја видат оваа „ДАМА“, но потоа ги чека ШОК!

Г-дин Жаклин Рид на TikTok сака да ги покажува своите вештини за шминкање… Денес шминката станува се’ попопуларна, особено ако се земе предвид се што може да се направи со неа. Досега многу дами на социјалните мрежи покажаа како благодарение на фантастичната шминка станаа прекрасни диви иако не се без …

Повеќе »

(ФОТО) Жена легнала на тревата, па ја фотографирале од позади: Сите гледаат нешто ИМПРЕСИВНО и не им веруваат на очите

Оптичката илузија ги полуде социјалните мрежи, а на многумина ништо не им е јасно кога зјапаат во неа Оптичката илузија која пред неколку дена беше објавена на Редит не престанува да предизвикува реакции. Некои сметаат дека споменатата фотографија би можела да биде знак за валкан ум, но има невино објаснување. …

Повеќе »

Пет пози кои ќе го издадат секој МАЖ дека токму ВИЕ му се допаѓате

Ако се двоумите дали некому се допаѓате, еве кои сигнали треба да ги следите. Мажите се лесни за читање, барем за нас жените и особено во ситуации кога се заљубени, па дури и кога барем една жена им се допаѓа. Ви откриваме кои се позите по кои лесно ќе заклучите …

Повеќе »

(ВИДЕО) ОД НЕЈЗИНИОТ ГЕПЕК „ЅИРКАЛЕ“ НОЗЕ: И полицајците биле „во чудо“!

АМЕРИКАНКАТА Бетани Кокер на 31 јануари споделила видео на кое се гледа калливо совозачко седиште во нејзиниот автомобил. – Автомобилот ми беше дома цела ноќ и утрово го стартував без да внимавам, само за да се вратам кога ја видов калта – рекла таа додека се обидувала да ја исчисти …

Повеќе »

Што прво помислуват жените кога мажот ќе стане претерано фин: Лаже, има друга, нешто згрешил…

Мал е бројот на мажи кои секојдневно се нежни, романтични, расположени за долги разговори. Токму затоа на жените често им е невообичаено и сомнително кога тој станува претерано фин и посветен. Ако ви купил цвеќе, а нема посебна причина за тоа, веднаш се прашувате што му е, зошто го прави …

Повеќе »

(ВИДЕО) Маж се судрил со мечка за да ги заштити своите три кучиња и сопругата

ЕДЕН маж од Флорида ги одбранил своите три кученца јазавичари од напад на мечка. Драматична снимка од домашна надзорна камера покажува како Волт Хикокс инстинктивно реагира и се фрла помеѓу големата мечка и неговите три кучиња Пиклс, Пепер и Пајпер. Хикокс аплаудирал и врескал за да ја исплаши мечката и …

Повеќе »

ФАТАЛЕН за жените: EВЕ во кој хороскопски знак се раѓаат најхаризматичните мажи!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… На кој хороскопски знак не може да му одолее ниту една жена? Тој зрачи со харизма каде и да се појави, а сексапилот не му е слаба точка. Жените …

Повеќе »

ЛУЃЕТО НА МРЕЖИТЕ СЕ БЕСНИ ПОРАДИ ЕДНА РЕЧЕНИЦА: Жена открила што и напишал сопругот пред да оди на работа!

Жената побарала совет од најпознатиот британски сајт за родители откако сопругот и рекол да му подготви ручек во 13 часот. Нејзиниот сопруг и рекол: „Те молам подготви го ручекот во 13. часот. Благодарам“, објавил Mirror.. „Се прашувам дали нечиј сопруг и го рекол тоа на својата сопруга наутро пред да …

Повеќе »

(ВИДЕО) И’ ОВА Е НАСИЛСТВО: Инцидент на паркинг во Сараево – жена претепала маж

ВИДЕО од надзорните камери на паркинг во Сараево кружи на социјалните мрежи и прикажува жена како физички напаѓа маж. На видеото се гледа како на маж од зад грб му приоѓа жена и физички го напаѓа. Додека мажот се обидувал да побегне, таа го фатила и почнала да го удира …

Повеќе »