Tag Archives: манескин

(ФОТО) Се појавиле интимни фотографии од победниците на Евросонг

Претставниците на Италија на Евровизија, групата „Манескин“, победија на Евросонг, а интимните слики на пејачот Демијан Дејви, гитаристот Томас и тапанарот Итан ги преплавија социјалните мрежи. Италијанскиот пејач, и неговитеколеги, се појавија на Твитер, а на фотографиите се само во долна облека. Сликите веќе се споделуваат на многу профили, а …

Повеќе »

(ВИДЕО) Откако е обвинет дека шмркал дрога во живо се огласил победникот на Евросонг

Победникот на изборот за песна на Евровизија синоќа беше снимен како се наведнува над масата, што направило на многу луѓе да им изгледа како да шмрка дрога за време на директниот пренос, но тој негира. Дамијан Давид, фронтменот на италијанската група „Менескин“, беше фатен од камерата во сугестивна позиција, а …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Гледачите шокирани: „Победникот на Евровизија шмркал дрога во живо?“

Гледачите на Евровизија беа шокирани од сцената снимена во Зелената соба за време на последната вечер. Имено, во еден момент, камерите го снимиле победникот на Евровизија, Дамијан Дејвид, фронтменот на групата „Менескин“, како се наведнува над масата, што на многумина им изгледало како да шмрка нешто. „Дали тој навистина конзумирал …

Повеќе »