Tag Archives: манекенка

(ВИДЕО) ШОК! ВЛЕГЛА ВО АВТОБУС ПА ЗАИГРАЛА ОКОЛУ ШИПКА! Девојката се врти, скока и спушта на подот, луѓето ја гледале во неверување!

Поранешната манекенка Шарлот Мекини станала хит на социјалните мрежи поради видеото од автобусот. Имено, Шарлот станала светска сензација кога се појавила во филмот „Чувари на плажата“ во 2017. година, а русокосата, која себеси се опишува како „бомба со големи гради“, сега играла околу шипка во автобус. Таа го објавила видеото …

Повеќе »

(ФОТО) Манекенка зборувала дека короната е измислица па завршила на респиратор: „Баш сум глупава!“

БРИТАНСКАТА манекенка Холи Мекгваер призна дека речиси двапати починала откако се заразила со коронавирусот и дека лекарите и дале само 15. проценти шанса да преживее кога ја поврзале со респиратор. Холи претходно на Интернет напишала дека короната е измислена и ги повикала луѓето против вакцинација. „Бев антиваксер, не сакав да …

Повеќе »

(ФОТО) „Ме понижуваа поради големите гради, посебно жените!“

Манекенката од Велика Британија, Емили Хоторн (20), тврди дека доживеала страшен напад на паника, бидејќи нејзините следбеници ја навредувале во коментарите под објавата во која промовирала еден ресторан. View this post on Instagram A post shared by EMILLY HAWTHORNE (@emillyhawthorne) На фотографијата, Емили носи фустан со длабоко деколте, па нејзиното …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ЦЕЛ СВЕТ МЕ ОСУДУВА ПОРАДИ ОВИЕ СЛИКИ НО ТИЕ НЕ ЗНААТ КОЛКУ МНОГУ ПАРИ СЕ ТОА: Мојата ќерка (3) веќе заработи за куќа!

Инфлуенсер станала најпрофитабилната професија на денешницата, но децата инфлуенсери, а особено нивните родители, продолжуваат да се соочуваат со остра осуда и критика за злоупотреба на своите деца за профит. Оваа мајка вели дека ја вовела својата ќерка со светот на модата кога имала само шест месеци … Елис Приор од …

Повеќе »

(ФОТО) СЕКОЈА ЧЕСТ! Една од НАЈУБАВИТЕ жени на светот наполнила 51. година! Дали е реално и понатаму да изгледа ВАКА ДОБРО!?

Поранешниот топ модел изгледа неверојатно и во шестата деценија… Еден од најбараните супермодели на сите времиња, рамо до рамо со Синди Крафорд и Наоми Кембел, е Клаудија Шифер. Оваа русокоса висока 180. сантиметри „жареше и палеше“ на модните писти, а и денес таа е синоним за беспрекорна манекенка, убава, успешна …

Повеќе »

(ФОТО) Велат дека е поубава од мајка и: Ќерката на Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас плени со својата појава!

Израснала во вистинска убавица, а многумина тврдат дека е поубава од нејзината мајка … Карис Зита Даглас, ќерка на актерската двојка Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас, има 18 години и израснала во вистинска убавица. View this post on Instagram A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) Таа неодамна заврши …

Повеќе »

(ФОТО) Таа магнетски привлекува: За оваа егзотична убавица се вели дека е фатална!

Поради нејзиниот егзотичен изглед, таа се појавила во бројни кампањи, серии, телевизиски емисии, но и музички спотови. View this post on Instagram A post shared by Madalina Diana Ghenea (@officialmadalinaghenea) Романката Мадалина Генеа (33), која живее и работи во Италија, е мајка на Шарлот (5), но таа пред се е …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) БИЛА АНГЕЛ НА ВИКТОРИЈА, ВЛАДЕЕЛА СО МОДНАТА СЦЕНА: Сега живее поинаку, изгледа многу РАЗЛИЧНО, а славниот сопруг ја ОБОЖАВА!

Сопругата на Маркл Волберг, Реа Дурам го прослави својот 43-ти роденден, а тој ги изненади сите на социјалните мрежи со романтични честитки. View this post on Instagram A post shared by Mark Wahlberg (@markwahlberg) Холивудскиот актер Марк Волберг ги воодушеви своите обожаватели со роденденската честитка што ја објави на својот …

Повеќе »

Ги прашале мажите: Како изгледа совршена жена? Еве ФОТО РОБОТ!

Што сакаат мажите? Усните на Анџелина Џоли, енергијата на Мадона, градите на Моника Белучи … Кога станува збор за женска пребирливост и барања, тие навистина се на далеку повисоко ниво од машката. Дамите се едноставно немилосрдни во поставувањето критериуми, па затоа мислат на совршената жена како вистинска божица, додека на …

Повеќе »