Tag Archives: малолетничка

(ВИДЕО) И СУДИЛЕ КАКО НА МАЛОЛЕТНИЧКА – ОСУДЕНА НАЦИ СЕКРЕТАРКА ОД ПЕКОЛОТ: Прогласена за виновна за смртта на 10.505 лица, осудена на две години условно

Ирмгард Фурнер, 97-годишна поранешна секретарка во нацистичкиот концентрационен логор, била осудена за нејзината улога во убиството на 10.505 луѓе за време на Холокаустот, наведува Си-Ен-Ен. Ирмгард Фурнер работела како стенограф и дактилограф во концентрациониот логор Штухоф во близина на Гдањск, Полска, од 1943. година до крајот на нацистичкиот режим во …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ѕвездата на „Бекстрит бојс“ обвинета за силување на малолетничка со аутизам

Пејачот Ник Картер е обвинет за силување малолетно девојче во 2001 година, според новата тужба и прес-конференцијата на наводната жртва и нејзините адвокати одржана во четвртокот.. Расплаканата Шенон Шеј Рут на Фејсбук во живо изјавилае дека била сексуално нападната од ѕвездата на „Бекстрит бојс“ кога имала само 17 години. „Последните …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Бил Козби е прогласен за одговорен за сексуално злоставување малолетничка

БИЛ КОЗБИ беше прогласен за одговорен за сексуално злоставување на Џуди Хут, тогаш 16., на имотот на Плејбој во 1975. година. The Guardian објави дека поротата одлучила Козби да и плати отштета на Хут, која сега има 63. години од 500.000 долари. Според англискиот весник, поротата одлучила дека Козби „намерно …

Повеќе »

СТРАШНА СЛУЧКА НА КОСОВО: Малолетничка две години била силувана од шест мажи, меѓу нив професор, полицаец, адвокат, гинеколог…

Шест лица, меѓу кои професор во Гимназија, полицаец и адвокат во средата косовското правосудство ги обвинило дека две години силувале малолетничка, која била присилена да абортира, објавило државното обвинителство. Искуството на таа девојка од западниот дел на Косово ја шокирало земјата и поттикало јавна расправа за статусот на жените во …

Повеќе »

СКАНДАЛ ВО ХРВАТСКА: Седум момчиња групно силувале малолетничка а судијата ги пуштил на слобода!

Полицијата против седум момчиња на возраст од 17. до 19. години поднела казнена пријава поради сомнение дека една година во повеќе наврати силувале 15. годишна ддевојка. Силувањата, се случиле во периодот од август минатата до јули оваа година. Ја снимале со мобилен па ја уценувале Момчињата некои од силувањата ги …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) КРАЛИЦАТА ГО БРАНИ СИНОТ И ПОКРАЈ ВИДЕОТО – ПРИНЦОТ ЕНДРЈУ ФАТЕН НА ДЕЛО ВО ВИЛАТА НА МИЛИЈАРДЕРОТ НА МЕНХЕТЕН: Од палатата демантираат дека бил интимен со малолетничката, а сега се појавила снимка која го компромитира!

Веќе неколку недели, не престануваат да се појавуваат нови детали во врска со скандалот со милијардерот Џефри Епстаин. Тој неодамна се обеси во затвор додека чекаше обвинение за сексуална трговија со малолетни лица.Според светските медиуми, во аферата биле вклучени многу звучни имиња, како и еден член на британското кралско семејство, …

Повеќе »

Фатил перверзен човек под прозорецот на ќерката: Фотографијата покажува што му се случило!

Бившиот НЛФ играч, Тони Бекам, фатил натрапник кој наводно маастурбирал пред прозорецот на неговата 15. годишна ќерка, а овој не си минал убаво,како што се гледа од насловната фотографија… Бекам, одбранбен играч на Tennessee Titans и Detroit Lions od 2002. – 2005.година бил во својот дом во Палм Бич Каунти, …

Повеќе »