Tag Archives: мајка и син

(ВИДЕО) Поради пандемијата мајка не го видела синот повеќе од една година – Погледнете ја нивната средба!

Еден млад човек не ја видел својата мајка повеќе од една година поради пандемијата со корона вирус. Во договор со неговиот очув, тој одлучил да ја изненади. На мајката и било кажано дека на гости доаѓа пријател на очувот, кој се појавил пред вратата со маска и капа. Во еден …

Повеќе »

ЖЕНА ДОШЛА ПОРАНО ОД РАБОТА! Кога влегла во собата го видела сопругот во КРЕВЕТ со неговата мајка а потоа следел уште ПОГОЛЕМ ШОК!

Шеесетичетири годишна мајка и нејзиниот 21-годишен син биле уапсени во Фичбург, Масачусетс, откако полицијата добила информација од неговата сопруга дека имаат сексуална врска. Сопругата на Тони Лавој се вратила порано од работа затоа што не се чувствувала добро, а откако влегла во спалната соба имала што да види. Синот лежел …

Повеќе »

Ја пронашол мајка си после 45. години: Она што му го кажала кога се сретнале ги топи и најтврдите срца!

Прочитајте емотивна приказна за состанокот мајка и син после пет децении… Брус Холивуд, поранешен полковник на военото воздухопловство, бил посвоен како дете од американска двојка која живеела во Јапонија. Иако секогаш го убедувале да ја побара својата биолошка мајка, тој упорно одбивал додека не доживеал срцев удар. Додека лежел во …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Сите ги разнежниле: Меган на синот (1) му чита за паткичка и зајаче а го бакнува во главата

Иако, според кралските правила,од пред повеќе од 100. години, на Арчи автоматски му се доделува титула за статус, како и на сите внуци, родителите на малото момче не сакаат нивното дете да има титула Пред точно една година, на светот дојде Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор, син на принцот Хари (35) и …

Повеќе »

Проклетството на славното семејство: Пронајдено телото на правнукот на Кенеди!

Телото на птавнукот на Роберт Ф. Кенеди било пронајдено во заливот Чезапикеј во средата, два дена откако тој исчезна со својата мајка додека биле во кану, објави Њујорк Тајмс. Остатоците на осумгодишниот Гедеон МекКејн се пронајдени на околу 600. метри од телото на неговата мајка, Мејв Кенеди Таунсенд МекКејн,кое е …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПОУЧНА ПРИКАЗНА: Богаташ и мајка – „Зборови што учат но и болат!“

Еден богаташ ја оставил совјата мајка во дом за стари. Тој имал огромна куќа, но никој немал време за неговата мајка… Неа и било подобро во домот отколку во куќата. Синот понекогаш ја посетувал мајка си.Но, еден ден го повикале итно од домот бидејќи здравствената состојба на мајка му се …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТИ ГИ ИЗЕДОВ СИТЕ КОЛАЧИЊА: Го дочекала синот со лоши вести а неговиот одговор ја затекнал!

Да му се изедат сите колачиња на детето е прилично ризичен потег со невидени последици. Сепак, една мајка сакала да види како ќе реагира нејзиниот син кога таа ќе му рече дека, додека тој спиел, таа му ги изела сите колачиња. „Бев многу гладна и ги изедов сите слатки“, рекла …

Повеќе »

(ФОТО) НАИВНИ ИЛИ ПРОМИСЛЕНИ – СРПСКА ЧИСТАЧКА БИЛА ПРЕВЕДУВАЧ ВО АВСТРИСКА ПОЛИЦИЈА: Весна и синот заработиле милион евра за преведување а „паднале“ за едноставна работа!

Кога австриската полиција итно барала толкувачи на ромскиот јазик, српска чистачка и нејзиниот невработен син се пријавиле за тоа работно место. Обајцата заработиле огромни суми пари. Кога злосторствата извршени од страна на Србите и Ромите значително се зголемиле во Виена, иследниците првично биле без зборови. За време на телефонска потрага, …

Повеќе »

(ФОТО) КОЈ САКА МОЖЕ – СНИМКАТА ОД МАЈКАТА КОЈА СЕ ПРЕДОЗИРАЛА ВО АВТОМОБИЛ А БЕБЕТО БИЛО ДО НЕА ГО ЗГРОЗИЛЕ СВЕТОТ: Три години подоцна приказана ВАКА завршила а нејзината порака го обиколи светот!

Приказната зад грозоморната фотографија на предозирана мајка во автомобил во 2016. година додека нејзиното бебе на задното седиште плаче, после три години доби неочекуван пресврт. Поточно, фотографијата објавена од полицијата, на која е прикажана Ерика Греј во несвест, со шприц во раката и зад воланот, многу брзо ја обиколи планетата …

Повеќе »