Tag Archives: лузна

(ФОТО) Оваа мајка е херој! Имала лузна од 40. конци од ЦАРСКИ РЕЗ а сега гордо го покажува стомакот!

Ерин Бахадур (36) во декември 2020. година го родила своето второ дете, девојчето Реми. Поради плацентата, таа била подложена на итен царски рез, по што добила 40. конци на стомакот. Таа се соблекла и позирала, па ја покажала својата голема лузна, со цел да им соопшти на другите низ што …

Повеќе »

(ФОТО) НЕМА СРАМ КОГА Е ЗДРАВЈЕТО ВО ПРАШАЊЕ: Селена Гомез позирала во костум за капење и ја покажала лузната од трансплантацијата на бубрег

СЕЛЕНА Гомез решила со својот пример за да ги охрабри другите да го сакаат своето тело. “Откако ми го пресадија бубрегот, се сеќавам дека на почетокот беше тешко да се покаже лузната. Не сакав да се гледа на фотографиите, затоа носев облека што ја покриваше. Сега, повеќе од кога било …

Повеќе »

(ФОТО) Џоди Фостер по Лос Ангелес се шета со огромна лузна на ногата

Оскаровката, Џоди Фостер многумина изненадила кога на улица на Лос Ангелес се појавила во несекојдневно издание. Папараците ја фотографирале, Џоди Фостер, на улицата каде живее, а таа се појавила со метални патерици и голема лузна на ногата. Имено, светските медиуми пишуваат дека не знаат што се случило со неа и …

Повеќе »