Tag Archives: љубовница

Двојниот живот на славниот фудбалер: „Дознав дека сопругот ме изневерува и дека со неа има друго семејство“

Фудбалерот Патрис Евра со години водел двоен живот и ја изневерувал својата сопруга Сандра, а имал и две деца со својата љубовница. Поранешната сопруга на успешниот француски фудбалер Патрис Евра, 39-годишната Сандра, пред медиумите открила детали за неговиот таен љубовен живот што го водел зад грб кога биле во брак, …

Повеќе »

(ФОТО) Турскиот актер ја шокирал јавноста: Љубовницата ја носел на дружење со сопругата

Турскиот актер Исмаил Хачиоглу, кој отелотворуваше нималку симпатичен лик во серијата „Дете“, беше главната тема на турските медиуми во последните неколку недели. Имено, бурата во медиумите настана откако неговата сопруга Дујгу Кумарк, со која има ќерка, одлучила да ги достави документите за развод. Според турските медиуми, 34-годишниот Исмаил и неговата …

Повеќе »

(ФОТО) ШОК ПРИКАЗНА – Комшиката и рекла: „За твоја информација, СПИЕВ СО ТВОЈОТ ДЕЧКО“, а приказната добила НЕОЧЕКУВАН ПРЕСВРТ!

Сосетката не се надевала на ова… Една жена на автомобилот ја дочекала порака што била прикачена на бришачот на предното стакло. Изненадувањето воопшто не е пријатно, бидејќи една сосетка на ливче и напишала дека спиела со нејзиниот дечко во нејзиниот автомобил и и рекла дека може малку да ја измие. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – ОТИШЛА ДА СЕ ПОРОДИ И ЈА ДОЖИВЕАЛА НАЈГОЛЕМАТА БОЛКА: До неа се породувала ЉУБОВНИЦАТА на нејзиниот сопруг – медицинската сестра се’ снимила!

Една жена, додека се пораѓала, дознала дека љубовницата на нејзиниот сопруг се пораѓа покрај неа. Шокантното видео објавено на Редит е направено во американска породилна болница и е придружено со опис: „Кога мајката ќе открие за време на контракциите дека љубовницата на нејзиниот сопруг е исто така тука пред породување“. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ГЛАВНИОТ БРИТАНСКИ ЕПИДЕМИОЛОГ „ПАДНАЛ“ ПОРАДИ ЉУБОВНИЦАТА: Го убедил Џонсон да воведе карантин но тоа не важело за НЕА!

Научникот, чии совети довеле до тоа Борис Џонсон да воведе карантин во борбата против коронавирусот, си поднел оставка од владиниот тим, откако ги прекршил мерките за кои се залагал. Професорот Нил Фергусон (51) и дозволил на својата љубовница Антонија Статс да патува низ Лондон за да го посети и покрај …

Повеќе »

УЖАС – Приказна за Британец кој добил коронавирус од љубовница а сега со сопругата е во изолација!

Заработил корона вирус од љубовницата а сега со сопругата е во изолација… Лекарите очлекуваат комлетно да закрепни, а сопругата да не открие каде бил… Сопруга на заразен маж и понатаму мисли дека нејзиниот сопруг нил на службено патување. Среде пандемија на коронавирус, се нижат негативните вести и загрижувачката статистика. Како …

Повеќе »

Не знае што да прави: Ги дочекала сопругот и љубовницата на аеродром – „Пребледе од шок!“

Го фатила сопругот како ја изневерува, но не знае како да го надмине тоа… Оваа 44-годишна жена дошла до терапевтот Деидра за помош во врска со нејзините љубовни проблеми. “Мојот сопруг ми кажа дека има многу работа и треба време само за него. Но, тој беше всушност со девојка која …

Повеќе »

ГЕРМАНИЈА: Свештеник убедил двајца мажи да ја силуваат неговата бивша љубовница

Свештеник на суд рекол дека не му е јасно зошто го направил тоа и дека тој за себе има сосема поинаква слика. Неговата сопруга размислувала да го остави… Свештеникот Рајнер Х. (60) од Германија се нашол на суд бидејќи на интернет договарал со двајца мажи да ја силуваат неговата бивша …

Повеќе »

(ВИДЕО) Сопругата го уловила со љубовницата и решила да го казни: Снимката е тешко да се гледа!

Еден кинески измамник покажал дека покрај се е вистински џентлмен. Додека неговата сопруга се обидувала да ја претепа неговата љубовница, јунакот на приказната легнал на девојката со која ја измамувал со цел да ја заштити од ударите на својата „полудена“ брачна другарка. Откако ги уловила љубовниците, бесната жена со помош …

Повеќе »