Tag Archives: љубовник

ВО ТОКИО,ДЕВОЈЧЕ (3) ПОЧИНАЛО ОД ГЛАД: Мајка и ја оставила сама повеќе од една недела и отишла кај љубовникот!

Една жена од Токио е уапсена во вторникот под сомнение дека ја оставила својата тригодишна ќерка сама во куќата повеќе од една недела и заминала со својот љубовник, поради што девојчето починало од глад, објави полицијата. Саки Какехаши (24) го признала делото, изјавила полицијата, додавајќи дека се верува дека таа …

Повеќе »

И КОГА НЕ ИГРА ШОКИРА: Тенисерот кој бил во врска со колешка: „Секоја недела спијам со обожавателките!“

НИК КИРГИОС ги шокирал фановите за време на Fortnite стримот во кој открил дека редовно спие со обожавателките, кога е слободен. Тенисерот, која неодамна прекина со руската тенисерка Ана Калинскаја, а исто така беше во врска со хрватската тенисерка Ајла Томљановиќ, која му прости за „авантурите“ со други жени, одговорил …

Повеќе »

УЖАС – Приказна за Британец кој добил коронавирус од љубовница а сега со сопругата е во изолација!

Заработил корона вирус од љубовницата а сега со сопругата е во изолација… Лекарите очлекуваат комлетно да закрепни, а сопругата да не открие каде бил… Сопруга на заразен маж и понатаму мисли дека нејзиниот сопруг нил на службено патување. Среде пандемија на коронавирус, се нижат негативните вести и загрижувачката статистика. Како …

Повеќе »

(ФОТО) Дива врска на славната глумица: Од секс во тројка до највалкани кавги во Холивуд

Лиз Харли таа 2000. година прекинала со Хју Грант и потпишала два милиони фунти тежок договор со козметичката куќа „Естер Лаудер“. Во тоа време на неа фрлил око американскиот мултимилионер и плејбој Стиве Бинг. Тој тогаш имал 35. години а таа една повеќе. Наскоро почнал да ја опсипува со убави …

Повеќе »

(ВИДЕО) Починал љубовникот на принцезата Дијана поради кого била подготвена да остави сè!

Дијана по разделбата била вознемирена и почнала да го прогонува со повици… Некогашниот љубовник на принцезата Дијана, Оливер Хоар (73) починал во Франција после долгогодишната борба со тешка болест. Оливер бил трговец на уметнички дела и долгогодишен пријател на принцот Чарлс, но и опсесија и голема љубов на Дијана.Како што …

Повеќе »

Има ли вистина? Хороскопот открива каков сопруг е мажот според знакот?

Оние кои веруваат во хороскопот сметаат дека ѕвездите влијаат на она какви сме кога ќе се заљубиме. Забавете се и подолу дознајте што хороскопот говори за мажите за тоа какви се во брак. Овен Познат е по својата тврдоглавост, но таа исто така се пренесува и во нивниот став кон …

Повеќе »

(ФОТО) Глумецот му напишал емотивно писмо на љубовникот на сопругата:„Знам дека и’ ти страдаш како и јас!“

Тој е навистина „Добар дечко“… Минатата недел цел свет дознал за „валканите алишта“ од бракот на британскиот глумец Колин Фирт (57) и италијанската продуцентка Ливија Гуаколи (48). Откако нејзиниот пријател од детството го пријавиле на полицијата бидејќи ги демнел и’ им испраќал заканувачки пораки и писма, на виделина излегло дека …

Повеќе »

(ФОТО) Само таа го може тоа: Под ист покрив живее со таткото на своите деца но и’ љубовникот

Пред два дена во Берлин започнал филмскиот фестивал попознат под Берлинале, но вниманието го привлекла секогаш атрактивнта и естравагандна глумица Тилда Свинтон. Поточно, станува збор за нејзиниот необичен љубовен живот бидејќи дотичната живее во шкотското гратче Наирн со невенчаниот сопруг Џон Брн (78) со кого има близнаци но и со …

Повеќе »

(ФОТО) Се појавила тајната на Марлон Брандо: „Спиеше со мојот сопруг а кога беше дрогиран…“

Ако некој бил и’ останал олицетворение на машкост и симбол на заводливост во текот на 20. век, тоа е сигурно тој.Жените лудееле по него и се’ би направиле за него, а Марлон Брандо спиел со мажи. Тврдат нему блиски лица. Популарниот глумец сакал се, напоменува сопруга на маж со кого …

Повеќе »