Tag Archives: љубовна врска

(ФОТО Галерија) Доказ за љубов: Фотографиите на Деми Мур и српската стилистка ја потврдиле нивната љубов!

Детската смеа кај двете предизвикала радост и веселба како и доказ дека одлично си поминале… За врската на американската глумица Деми Мур и српската модна стилистка Маша Манџука почнало да се пишува пред две години. Но, се чини дека дури сега вљубените партнерки се подготвени да ја потврдат својата романса. …

Повеќе »

(ФОТО) 14. годишната ѕвезда во врска со 17. години постариот рапер: Само пријателство или криење на вистината!

После овие изјави на малолетната 14. годишна актерка, „експлодираше“ Твитер заедницата. Поголемиот дел од луѓето сметаат дека односот на младата актерка и раперот е „вознемирувачки“ и „морничав“ Ѕвездата на серијата „Stranger things“ Мили Боби Браун ја шокираше публика со одговорот на прашањето во каква врска е со 31. годишниот рапер …

Повеќе »