Tag Archives: лош настап

(ФОТО) Срам и брука кои не чинат 2. милиони евра: Македонија повторно не влезе во финалето на „Песна на Евровизија“!

Дефинитивно треба да се стави крај на ваквите организации на претставување. Ако не можеме, ако немаме идеи или нека се смени тимот или нека се престане со бруката… „После поразот сите се генерали!“ па така и кај нас после првата полуфинална вечер на „Песна на Евровизија“ и настапот на „Ај …

Повеќе »