Tag Archives: лиса кудроу

(ФОТО) Познати парови кои се чувале за првата брачна ноќ

Можеби идејата за „чување“ за првата брачна ноќ е одамна застарена, но тоа им се допаѓа на некои парови – дури и на некои кои се во шоу-бизнис приказната. Адријана Лима и Марко Јариќ   View this post on Instagram   A post shared by 2000+ (@zanimljive_dvehiljadite) „Сексот е за …

Повеќе »

(ФОТО) Се снимаат „Пријатели“: Глумците ќе добијат по 2,5 милиони евра!

НBO Max ги обезбедил правата за серијата за 425. милиони доалри. Глумците ќе учествуават и во продукцијата на епизодите, а секој од нив би можела да заработи помеѓу 2. и 3. милиони евра. Метју Пери (50) во почетокот на февруари ги излудел своите обожаватели на социјалните медиуми со само еден …

Повеќе »

(ФОТО) Мозоците на Холивуд: Имаат висок IQ а решиле да бидат глумци

Качер како Хокинг има IQ 160, а Синди Крафорд 154. Иако има предрасуди дека жителите на Холивуд се површни и опседнати со слава и пари некои ѕвезди се натпросечни интелигентни, а наместо академски кариери се посветиле на уметноста. Лиса Кудроу Актерката се прослави со улогата во „Пријатели“ каде што ја …

Повеќе »