Tag Archives: липосукција

(ВИДЕО) ДЕВОЈЧЕ (2) ИМА РЕТКА БОЛЕСТ КОЈА СО ГОДИНИТЕ СЕ ВЛОШУВА: Ова слатко девојче ја мачи целото тело но најлошо и е со РАЦЕТЕ!

Приказната за малата Кори Рубен ги обиколи светските медиуми, а ова девојче дојде во центарот на интересот поради необичното нарушување со кое се роди. Имено, Кори боледува од лимфедем – неправилно функционирање на лимфниот систем, а понатаму оваа болест доведува до неверојатен оток и акумулација на течност во нозете, стомакот, …

Повеќе »

(ФОТО) Шок фотки на славната глумица: Од неа останала само сенка а таа тврди дека нема анорексија

Ѕвездата на „Американска пита“, Тара Рид (42) некогаш важела за вистинска убавица, а светот не престанува да го шокира со својот анорексичен изглед. Нејзината „слабост“ ја преминала секоај граница, а тоа го докажуваат и последните фотографии кои настанале после една нејзино излегување во Лос Ангелес. Тара Рид не може да …

Повеќе »