Tag Archives: лично

ПРИСТИГНУВА НАЈВАЖНИОТ АСТРО ПЕРИОД ВО 2021 ГОДИНА: Се што е старо ќе се урне!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Време е за нови почетоци Астролошките „квадрати“ се познати по тоа што создаваат тензија помеѓу две точки – и со оваа вклучувајќи го Сатурн, планетата на правила и граници …

Повеќе »

(ВИДЕО) КОЈ КОГО И ЗОШТО ГО ТЕПА…? Се’ почнало од такси возилото а потоа следела невидена ланчана реакција!

Ова видео во суштина открива нечии лични нзадоволства кои се одразиле на непознати луѓе од секојдневни животни ситуации. Нема да откриваме премногу. Погледнете и сами заклучете дали воопшто имало потреба од сето ова…

Повеќе »

Тијана проговорила за најголемата глупост која ја направила пред 17. години – а и го променила животот!

Тијана е позната како пејачка со ведар дух, а на снимањето на „ТЛЗП“ најмногу се дружела со Мира Шкориќ, но и дека многу добро се забавува… „Ние две воопшто не зборуваме за естрадата , туку за децата, здравјето…Немаме многу време да ги озборувме колегите и да зборуваме за нив,тоа навистина …

Повеќе »