Tag Archives: ладни односи

(ФОТО) НЕВЕРОЈАТЕН ПРИЗОР – Сите зборуваат за првата средба на Вилијам и Хари и Кејт и Меган: Напнатоста можела да се сече со нож!

Долго очекуваната прва средба на двајцата браќа после Мегзит го свртела вниманието на јанвоста… Принцот Хари и Меган Маркл вчера се сретнаа лице в лице со принцот Вилијам и Кејт Мидлтон. Тоа било исклучително напната сцена која ја следеле сите светски медиуми. View this post on Instagram The Duke and …

Повеќе »