Tag Archives: критики

(ФОТО) ЈА КОПИРАЛА МОНИКА БЕЛУЧИ, А НЕ И Е НИТУ ДО КОЛЕНА: Најпознатата старлета носела ист фустан како актерката пред 3. децении!

Ким Кардашијан неодамна на Мет Гала „влезе“ во фустанот од пет милиони долари што го носеше Мерлин Монро, златната дива на Холивуд, а овој пат реши да го пресоздаде изданието на уште една позната убавица – Моника Белучи. Ким на Инстаграм сподели серија фотографии на кои позира во необично, сензуално …

Повеќе »

(ФОТО) Го поддржува Путин и сите ја критикуваат затоа што дошла на фестивалот во Кан: „Снимив филм со Зеленски“

Една од најпознатите руски инфлуенсерки, Викторија Боња, завчера се појави на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал и покрај отворената поддршка за режимот на Путин. View this post on Instagram A post shared by VICTORIA BONYA (@victoriabonya) Иако пристапот на Русите до фестивалот беше ограничен, Боња сепак беше меѓу гостите, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ОТВОРЕНО со Јана Бурческа за Евросонг и приватниот живот: „Со денови плачев поради навредите, сè уште сум жртва на сајбер-булинг!“

Кога пред пет години на Евросонг преку видеоразгледницата откри дека е бремена, а потоа и нејзиниот дечко Александар ја побара за жена во живо, пред неколку милиони публика тргна лавината лоши коментари… Пејачката Јана Бурческа во 2017 година ја претставуваше Македонија на Евросонг во Киев. Оттогаш речиси и да не …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мајка ми роди бебе на 51 година: Од „честитки“ до „еден ден ти ќе се грижиш за тоа дете“

Девојка чија мајка родила бебе на 51-годишна возраст им одговорила на „хејтерите“ од Интернет, инсистирајќи дека никогаш не ја видела својата мајка толку среќна. Кајла Колдвел на својот TikTok профил споделила видео од нејзината мајка како го држи новородениот син, пишувајќи: „До сите оние кои го мразат фактот што мајка …

Повеќе »

(ФОТО) Пирс Броснан и испратил јавна љубовна порака на сопругата: „Ти внесе радост во мојот живот!“

ПИРС БРОСАН, познат ирско-американски актер, најпознат по улогата на Џејмс Бонд во четири филма од серијалот, објавил љубовна порака на Инстаграм до неговата сопруга Кили Шеј Смит по повод годишнината од нивната брак. „Пред дваесет и осум години, на четвртиот ден од осмиот месец, се запознавме во Кабо Сан Лукас, …

Повеќе »

Не, не е Германија: Која земја ги произведува најдобрите автомобили?

Деталната анкета спроведена од The ​​Car Expert во Велика Британија покажала кои земји ги произведуваат најдобрите автомобили. На листата има неколку изненадувања, а тешко е да се погоди кој го освоил првото место. Ова истражување се заснова на впечатоците на автомобилските новинари од Обединетото Кралство и нивните оценки за преку …

Повеќе »

(ФОТО) Омилената турска актерка ги загрижила обожавателите – Премногу е слаба!

Познатата актерка ги загрижила фановите ширум светот поради својот изглед. Поточно поради прекумерното слабеење. View this post on Instagram A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) Актерката Мерием Узерли (38), на нашиот народ најпозната по улогата на убавата Хурем во серијата „Сулејман Величествениот“, неодамна го роди своето второ дете. По породувањето, …

Повеќе »

(ФОТО) Ја исмеваат, а таа пука од самодоверба: „Јас сум просечна, а маж ми е вистински авион“

Таа открила дека некои луѓе на интернет ја исмевале затоа што нејзиниот вереник е поубав од неа. View this post on Instagram A post shared by Hazel McBride | Author (@dreamingwithhazel) Имено, Хејзел Мекбрајд открила дека нејзиниот избраник е „вистински авион“, за разлика од неа. „Кога ќе видиме лудо згодни …

Повеќе »

(ФОТО) Провокацијата на оваа Русинка „го запали“ светот: Советниците на Путин збеснале кога виделе како ТАА се облекла за седницата

Хелга Пирогова ги налутила членовите на владеачката партија… Независниот советник на градскиот совет на рускиот град Новосиборск, Хелга Пирогова, предизвикала збунетост и гнев на денешната седница кога се појавила во боите на Украина. Имено, таа носела сина блуза, слична на народна носија, а околу главата имала венец од сончоглед. Наспроти …

Повеќе »