Tag Archives: криси тајген

(ФОТО) КОИ СЕ ДЕНЕС НАЈПЛАТНИТЕ МАНЕКЕНКИ? Износите се вртоглави, нема да верувате која е прва!

Тие се главните и најбараните модели. Но, која е број 1? Само една може да биде најплатена. Светот на моделинг е суров свет. Многу девојки ширум светот се обидуваат да добијат барем 5. минути слава и можност да прошетаат по една од најексклузивните модни писти, но само неколку успеваат во …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Многу славни личности му честитале на Бајден: „Не ги лути Џо туку црномурна девојка!“

Многу познати лица ги искористија социјалните мрежи за да му честитаат на Џо Бајден за победата на претседателските избори во САД. Актерот Самуел Л. Џексон објави фотографија на Инстаграм на која се гледа една од неговите сцени од филмот, а над тоа пишува „Тие не се лути за Џо, туку …

Повеќе »

(ФОТО) Познатите на денот на изборот: Криси Тајген нервозно готвела, Бела Хадид испрозивала рапер…

Целиот свет со неизвесност ги следи резултатите од американските избори, а додека Доналд Трамп и Џо Бајден се натпреваруваат за една од најважните позиции во светот, славните личности ширум светот ги молеле своите обожаватели да излезат на гласачките места, но исто така гордо им покажале налепници за да го искористат …

Повеќе »

(ВИДЕО) Џон Леџенд после губитокот на детето ја расплакал планетата

Синоќа се одржаа музичките награди „Билборд“, при што Џон Леџенд имаше посебна изведба. Имено, тој ја изведе песната „Never Break“, која и ја посветил на сопругата Криси Тајген, која неодамна доживеала абортус во петтиот месец од бременоста. „Ова е за Криси“, рекол тој пред настапот. View this post on Instagram …

Повеќе »

(ФОТО) Криси Тајген, две недели откако го загуби бебето, се огласила на Инстаграм: „Се насмеав!“

Манекенката Криси Тајген се врати на социјалните мрежи две недели по спонтаниот абортус. Криси ја коментираше објавата на Инстаграм профилот на Betches, кој објавува смешна содржина од разни социјални мрежи. „Само што резервирав термин за депилација на веѓите и возбудена сум што носам маска за да не морам да слушам …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ТАЖНО: Мајката на Криси Тајген објавила слики со мртвото внуче

Популарната манекенка Криси Тајген го загуби своето бебе во петтиот месец од бременоста, што го очекуваше со светски познатиот пејач, Џон Леџенд, а нивните шокантни фотографии од болницата го обиколија светот. „Шокирани сме и доживуваме болка за која само сме слушнале, каква што никогаш порано не сме ја чувствувале. Не …

Повеќе »

(ФОТО) „Боли како никогаш“: Криси Тајген го загубила бебето во петтиот месец

Криси Тајген, позната манекенка, го загуби своето бебе. Имала спонтан абортус во петтиот месец од бременоста. Криси заврши во болница пред три дена во петтиот месец од бременоста поради обилното крварење на плацентата, а синоќа со шокантен пост на Инстаграм откри дека доживеала спонтан абортус. View this post on Instagram …

Повеќе »

(ФОТО) Славната манекенка хоспитализирана во петти месец на бременост поради обилно крварење

34-годишната славна манекенка Криси Тајген е хоспитализирана во петтиот месец од бременоста поради обилно крварење од плацентата, пишува Entertainment Tonight. Ова е нејзина трета бременост, а претходно зборуваше за компликациите со кои се соочуваше последните месеци. Во неделата навечер, таа станала од болничкиот кревет и ги известила своите придружници дека …

Повеќе »

(ФОТО) Со овој трик на Криси Тајген децата ќе бидат помалку под стрес на првиот ден во градинка

Првиот ден од градинка или училиште може да биде стрес за децата и родителите. Септември се приближува и илјадници родители од целиот свет се подготвуваат за тој момент. Моделот Криси Тајген најде трик кој ќе и’ помогне на нејзината ќерка да се смири кога нејзината мајка и татко не се …

Повеќе »