Tag Archives: кражба

(ВИДЕО) Сакале да украдат автомобил: Доживеале шок кога виделе кој ги дочекал во него!

Двајца мажи вооружени со огнено оружје се обиделе да украдат црно БМВ, но не знаеле кој седи внатре… Во обидот да украдат автомобил во Чикаго, двајца крадци избрале погрешна мета – вооружен полицаец кој не бил на должност. На неодамна објавената снимка е видливо како двајца мажи со качулки на …

Повеќе »