Tag Archives: кралска романса

(ВИДЕО+ФОТО) Кралското семејство загрижено поради филмот за Меган и Хари: „Има премногу секс!“

Менхај Худа, режисер на филмот „Хари и Меган: Кралска романса“, минатата недела открил дека официјални лица од Бакингамската палата наводно се „сериозно загрижени поради сексуалните сцени во приколката“ Принцот Хари (33) и бившата глумица Меган Маркле (36) ќе се венчаат оваа сабота во капелата „Свети Џорџ“ во Виндзор, а во …

Повеќе »

(ФОТО) Први фотографии од филмот за принцот Хари и Меган Маркле

Додека сите со нетрпение ја очекуваат венчавката на најпопуларниот кралски пар, принцот Хари и глумицата Меган Маркле, пристигнуваат првите фотографии од филмот за младиот пар. Остварувањето „Меган и Хари: Кралска ромнса“ на малите екрани ќе биде прикажан неколку дена пред самата венчавка, односно на 13. мај. Филмот ја следи љубовната …

Повеќе »

(ФОТО) Овие глумци ќе ги отелотворат Меган и принцот: Негодување на фановите!

Романтична биографија – Снимањето ќе започне оваа недела во Лос Ангелес и Ванкувер, а крајот се очекува пред кралската венчавка на 19. мај… Продуцентите ја завршиле потрагата, за како што велат „совршени“ глумци кои ќе го отелотворат парот во романтичниот филм „Хари и Меган: Кралска романса“ на каналот Lifetime. Принцот …

Повеќе »