Tag Archives: копија

(ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО – МЕГАН ПОВТОРНО ЈА КОПИРА ПРИНЦЕЗАТА ДАЈАНА ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ?! Доаѓаат критики, а и Камила не е поштедена: Тоа беше најголемото ПРОМАШУВАЊЕ досега!

Многу луѓе ја искористија смртта на Елизабета Втора и неколкудневните кралски церемонии за сеќавање на Лејди Дијана, чија смрт, според многу поддржувачи на британската круна, е поврзана со нејзиниот однос со кралицата. Општо е познато дека принцезата од Велс не беше сакана од институцијата, туку таа беше сакана од народот. …

Повеќе »

(ФОТО) Ќерката на Џулија Робертс изгледа исто како неа: Убавата Хејзел е „копија“ на нејзината мајка

Сличноста е неверојатна Џулија Робертс е позната по својата убавина и убава насмевка која зрачи. Таа е синоним за дама и холивудска ѕвезда која плени со својот изглед и става. Што се однесува до приватниот живот, таа најчесто го чува во тајност и не зборува за тоа. Таа е во …

Повеќе »

(ФОТО) ШАЈЛО ЏОЛИ ПИТ – Се облекуваше како момче, се шпекулираше дека сака да го промени полот: Денеска има 16. години, и е „копија“ на познатата мајка!

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит, која сакаше да биде момче, денес е вистинска убавица од чија убавина сите се занемени! Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит дефинитивно важи за дете на познатите личности кое буди најголем интерес. Шајло Џоли Пит наполни 16. години, а оваа млада девојка …

Повеќе »

(ВИДЕО) Хит на интернет: Синовите на Роналдо и Матиќ ги копирале нивните татковци

Филип Матиќ одиграл лоб пас над одбраната, а неговиот врсник, 11-годишниот Кристијано Роналдо убаво ја примил топката и потоа ја забил во мрежата. Станува збор за синовите на Немања Матиќ и Кристијано Роналдо, кои одлично ја ископирале акцијата на нивните татковци од натпреварот против Челзи (1:1) кој се одигра претходниот …

Повеќе »

Препознајте копија на парфем: Пет главни разлики во односот на оригиналот

Копија од парфем понекогаш не е лесно да се препознае, но ако ги имате вистинските упатства, ќе бидете сигурни што имате во вашите раце. Дали некогаш сте помислиле дека наместо оригиналниот парфем сте добиле копија од истиот? Многу парфеми се скапи, па се прашуваме зошто копиите се многу поевтини. Зошто …

Повеќе »

(ФОТО) Синот на Бали – Бег е вистинска копија на тато

Турската sвезда Бурак Озчивит, го освои срцето на публиката во Македонија но и регионот со улогата на Бали бег во серијата „Сулејман Величествениот“, е горд татко на двегодишниот миленик Каран. Бали-бег е во брак неколку години со турската актерка, убавата Фахрие Евчен, а хармоничниот брак го круниса неговиот мал син, …

Повеќе »

(ФОТО) Ќерката на Михаел Шумахер со новата фотографија повторно го привлекла вниманието на јавноста!

Ќерката на легендарниот Михаел Шумахер на својот профил на Инстаграм објавила нова фотографија, која инаку е полна со фотографии од нејзините сакани коњи, а фановите не можат да веруваат колку изгледа како нејзиниот славен татко, кој изминативе седум години се бори за сопствениот живот. View this post on Instagram Happy …

Повеќе »

(ФОТО) ЕВЕ КАКО ИЗГЛЕДА ЌЕРКАТА НА МОНИКА БЕЛУЧИ! Ја добила со Касел: Се бави со моделинг а ОВА сигурно го наследила од мајка си!

Моника Белучи со Винсент Касел добила две ќерки – Дева и Леони. Дева веќе е добро познат модел, а според многумина, својата убавина ја наследила од нејзината мајка. Според странските медиуми, таа гради многу успешна кариера, а на социјалната мрежа Инстаграм, неа во голема мерка ја следат обожавателите на нејзината …

Повеќе »

(ФОТО) Неверојатно – Каков татко, таква ќерка: Најмногу го сакавме како Џокер, а тој и неговата наследничка многу личат!

Хит Леџер почина пред 11. години, а неговата смрт е прогласена за несреќен случај кој следел после земање погрешна комбинација на лекови. Зад себе, тогаш, ја оставил двегодишната ќерка, која денес неодолливо потсетува на него. Ќерката на починатиот глумец, Матилда, денес живее со својата мајка, глумицата Мишел Вилијамс, која во …

Повеќе »