Tag Archives: колешки

НЕВЕРОЈАТНО – МАЖОТ ВО ПОНЕДЕЛНИК И ИСПРАЌАЛ ЦВЕЌЕ, А КОЛЕШКА И КАЖУВА ДЕКА ЈА ИЗНЕВЕРУВА: По безброј ЗЛОБНИ коментари добила одговор каков што заслужува!

Сите ние би сакале нашите врски да функционираат токму онака како што ги гледаме во филмовите – да не изненадат, луѓето за кои се грижиме, со подароци на работа или спонтани излегувања. Но, за повеќето од нас, реалниот свет едноставно не функционира така, пишува Mirror. Меѓутоа, една жена на Редит …

Повеќе »

(ФОТО) ПОЗНАТИОТ АКТЕР непристојно ги вознемирувал колешките на сетот – Снимањето е прекинато!

Снимањето на „Being Mortal“ е прекинато откако минатата недела беше поднесена жалба против актерот Бил Мареј, обвинувајќи го за „непримерно однесување“. Холивудскиот актер Бил Мареј се однесувал недолично за време на снимањето на филмот „Being Mortal“, пишуваат американските медиуми. View this post on Instagram A post shared by Bill Murray …

Повеќе »

(ФОТО) УБАВАТА АКТЕРКА СЕ ОБЛЕКУВА КАКО ШТО САКА: „Кога наполнив 50. години купив чизми до бутовите, не сакам да се повлечам“

КОГА Аманда Холден наполнила 50. години, решила дека е време да ја смени гардеробата – па веднаш тргнала по фустани од латекс и некои прилично фенси чевли. Актерката и судијка во шоуто „Британија има талент“, Аманда Холден, не го зеде познатиот роденден како знак да си ја омекне облеката – …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕОБИЧЕН ПОГРЕБ КОЈ ГО ВИДЕЛЕ ПОВЕЌЕ ОД 1. МИЛИОН ЛУЃЕ: На последното испраќање стриптизерки извеле ШОУ!

Сцени од погребот, во кои биле вклучени стриптизети, веќе неколку дена кружат на Интернет. Девојките играле како да се забавуваат, подигнувајќи ја атмосферата меѓу ожалостените, а видеото собрало неколку милиони прегледи на бројни социјални мрежи. Поголемиот дел од видеото е тотално збунувачко и остава без зборови, но има информации на …

Повеќе »

Олимписки скандал: Атлетичарката на сигурно во Токио – околу неа половина полициска станица

Белоруската атлетичарка Кристина Тимановскаја е безбедна во Токио, објави Меѓународниот олимписки комитет (МОК). Спринтерката ја помина ноќта во хотелот на аеродромот, откако го помина денот на аеродромот Ханеда. Таа беше таму, иако требаше да настапи на Олимписките игри во понеделник. Сепак, таа ја критикуваше работата на стручниот штаб на нејзиниот …

Повеќе »

(ФОТО) ПРИЈАТЕЛСТВО КОЕ ТРАЕ СО ГОДИНИ – ПОЧНАЛА ДА СЕ ДРОГИРА СО 13. ГОДИНИ А ЕДНА ГОДИНА ПОДОЦНА СЕ ОБИДЕЛА ДА СЕ УБИЕ:На глумицата животот и го спасила КОЛЕШКА КОЈА СИТЕ ЈА САКААТ – била на вистинско место во вистинско време!

Холивудската актерка Дру Баримор е присилена во првата филмска улога во нејзиниот живот на 11-годишна возраст, а на само 7. години, таа веќе била позната. „Чувствувам дека ќе станам голема ѕвезда и се чувствувам добро да се гледам себеси на екранот“, рекла тогаш седумгодишната Дру. Сепак, улога по улога, животот …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Погребан Шабан Шаулиќ: Емотивен говор на синот Михајло – Гоца во солзи го бакнува ковчегот!

Кралот на народната музика Шабан Шаулиќ погребан е денеска во 15 часот на Новите гробишта во Белград во Алејата на заслужните граѓани. Шаулиќ на вечното почивалиште го испрати семејството, колегите, бројни спортисти и политичари, како и илјадници негови обожаватели. Откако Шабан е погребан на собраните им се обрати син му …

Повеќе »

(ФОТО) Како Шер и Мерил Стрип спасиле девојка

Славните глумици се на промотивна турнеја со филмот „Мама миа 2“ и сите зборуваат за нивниот бакнеж на црвениот тепих, но славните глумици се херои… Пејачката и глумица Шер неодамна раскажала како со колешката и пријателка Мерил Стрип спасила девојка од напаѓач во Њујорк. “Метил и јас бевме во нејзиниот …

Повеќе »

(ФОТО) Брижит Бардо:„Глумиците флертуваат поради улога и после велат дека се злоставени“

Некогашниот француски секс симбол смета дека поради движењето против сексуалните предатори нејзините колешки се лицемерни. Бардо, која пет пати била осудувана за говор од омраза, тврди дека жените би требало да говорат за поважни теми. „Беше убаво да слушнам дека имам убав, мал задник и дека сум убава. Таквите комплименти …

Повеќе »