Tag Archives: кире лазаров

(ФОТО) Кире Лазаров исполнуваше новогодишните желби на децата од Детска клиника на онкологија

Дел од дечињата беа заминати за празниците дома нивните подароци од Кире и „Форца“ медицинските сестри ги ставија под елката и ќе им ги дадат кога ќе се вратат во болница Деновите околу Новата Година најмногу ги очекуваат дечињата, посебно оние кои силно веруваат во легендата за добриот дедо дебелко …

Повеќе »