Tag Archives: ким катрал

(ФОТО) Диета на Саманта од серијата „Сексот и градот’ за вита става: Има 64. години и изгледа феноменално!

Со својот изглед им пркоси на годините. Со години важеше за најзгодната актерка, а денес на 64. години изгледа феноменално. Актерката Ким Катрал во едно интервју открила како успева да изгледа толку добро и кои се нејзините тајни. Ако мислите дека се откажува од многу нешта, се лажете. Вистината е …

Повеќе »

(ФОТО) Ќе се снима продолжување на „Сексот и градот“!? Ѕвездата на култната серија открила кој ќе ја игра Саманта во третиот дел од филмот!

Синтија Никсон размислува кој би можел да биде во екипата на култната серија „Сексот и градот“. Популарната актерка гостуваше во емисијата „Гледај што се случува“ со Енди Коен и реагирала на предлогот на обожавателка нејзината колешка Шерон Стоун да ја преземе улогата на Саманта Џонс. Ким Катрал, која ја играше …

Повеќе »

(ФОТО) Славната Саманта ја пронашла љубовта на 64. година со 14. години помлад колега!

Актерката Ким Катрал (64) , позната по улогата на Саманта Џонс во култната серија „Сексот и градот“, има три брака зад себе, но се чини дека конечно, на 64 години, го најде „вистинскиот“. Таа за списанието „People“ признала дека вредело да се чека кога станува збор за љубовта и дека …

Повеќе »

(ФОТО) Ким Катрал открила зошто одбила да игра во „Сексот и градот3“: Сцена која ниту таа не би ја прифатила!

Глумицата Ким Катрал одбила да игра во третото продолжување на филмот „Сексот и градот“ поради лошото сценарио, а не поради кавгите со колешката и продуцентката на филмот, Сара Џесика Паркер. Саманта Џонс, која ја глуми Ким Катрал, наводно требала да одигра непримерена сцена со 14. годишно момче, синот на Миранда …

Повеќе »

(ФОТО) Сара Џесика Паркер конечно се огласи за навредите од Ким Катрал

Сара Џесика Паркер првпат се огласи откако Ким Катрал одби да игра во третото продолжение на остварувањето на „Сексот и градот“. Актерката во интервјуто за „People“ изјави дека Ким рекла некои работи што биле навистина болни за неа. Како што објаснила, нема намера ниту да одговори на изјавите на Ким, …

Повеќе »

(ФОТО) Ѕвездите на „Сексот и градот“ не се поднесуваат од првата епизода: Како Ким Катрал ја замолчила Џесика Паркер?

Кој е виновен за холивудската кавга која овие денови ја забавува јавноста? Глумиците не се поднесуваат од самиот почеток на снимањето на серијата… Последните неколку денови Ким Катрал преживува тешки моменти поради семејна трагедија, односно смртта на нејзиниот брат Крис. Покрај оваа трагедија, таа последните неколку седмици беше во центарот …

Повеќе »

(ФОТО) Глумицата објавила тажна вест: Ким Катрал ги минува најтешките моменти!

Ким Катрал која се прославила со улогата на Саманта Џонс во култната серија „Сексот и градот“, ги растажила своите обожаватели објавувајќи дека нејзиниот брат Крис Катрал е пронајден мртов. Славната глумица само еден ден порано преку интернет ги молела луѓето да и помогнат да го пронајде братот. „Со голема жалост …

Повеќе »

(ФОТО) Ким Катрал: Софија Вергара може да ме замени во „Сексот и градот“

Глумицата тврди дека не го запира снимањето на филмот кое требало да започне во септември минатата година. Катрал сака да прави работи кои ја усреќуваат, а истакнува дека улогата на Саманта Џонс не е една од нив… „Таа е една од многуте фантастични глумици која би можел ликот на Саманта …

Повеќе »

(ВИДЕО) Сепак нема да се снима третото продолжување на „Сексот и градот“ а за тоа имало само еден виновник!

„Сексот и градот“, мега популарната серија за четири пријателки кои бараат љубов и успех во Њујорк ја воодушевила публиката ширум светот. По завршувњето на серијата, снимени се и’ два филма, а беше најавен и трет, но се чини дека обожавателите на овие четири дами сепак ќе останат „со куси ракави“, …

Повеќе »