Tag Archives: ким бесинџер

(ФОТО) Таа беше тивок копнеж на секој маж: Ким Бесинџер се појавила во јавност по долго време и шокирала…

Ким Бесинџер (69) со своето момче Мич Стоун синоќа се појавила во ресторан во Лос Анџелес, а поводот беше baby shower – забава за добредојде на бебе организирана од нејзината ќерка Ајрланд Болдвин. Познатата актерка не ја гледаме често, па се очекувало да се појави на забавата, а папараците нетрпеливо …

Повеќе »

(ФОТО) Беше „тивок копнеж“ на многу мажи: Како денес изгледа најубавата русокоса во Холивуд

Една од најпознатите холивудски актерки Ким Бесинџер денеска го слави својот 69-ти роденден. Ким е родена во Атина, Џорџија, а уште од рана возраст изјавила дека ќе биде актерка. На само 16. години победила на натпреварот Мис Јуниор, а потоа се преселила во Њујорк, работејќи како модел. View this post …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ким Бесинџер открила зошто долго се криела: „Беше страшно, не излегував од дома!“

68-годишната Ким БЕСИНЏЕР во последните години ретко се појавуваше во јавноста, а сега отворено зборувала за нарушувањето со кое се бори. Актерката, која своевремено беше прогласена за најубава жена на светот, гостувала во подкастот на Jade Pinkett-Smith, Red Table Talk, и признала дека се бори против агорафобијата. Тоа е еден …

Повеќе »

(ФОТО) Папараците ја разоткриле Ким Бесинџер: Познатата глумица убава само на фотографии со фотошоп!

Ким Бесинџер наполнила 65. години, а времето како да застанало – глумицата освојува каде и да се појави!Таа важи за една од најубавите на светот, а освен физичкиот изглед статусот на холивудска икона го стекнала и во бројните филмски остварувања во кои брилјирала. За бројните припадници на јавната сцена често …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Сексот на филм: Публиката уживала а актерите се расправале и мразеле…

Многу нешта е тешко да се пренесат на големото платно и на публиката да и се доловат на вистински начин. Сцените на секс спаѓаат во таа категорија и понекогаш, колку нам гледачите да ни се чинело дека се’ изгледало лесно и убаво,на глумците на сетот баш и не им било …

Повеќе »