Tag Archives: кевин спејси

Откако слушнал колку многу повеќе заработил Марк Валберг уплатил пари во име на колешката

Се чини дека скандалите околу филмот „Сите пари на светот“ не се намалуваат. Имено, откако Кевин Спејси бил исфрлен од филмот требало да се доснимаат сцени, но не добиле сите исти хонорари. Во јавност се појавиле детали од дополнителното снимање сцени за филмот „Сите пари на светот“ откако Кристофер Плумер …

Повеќе »

(ФОТО) Иднината им станала јасна:„Куќа од карти“ продолжува

Иако во новата, шеста сезона на „Куќа од карти“ во главната улога нема да го гледаме Кевин Спејси, серијата ќе продолжи со глумицата Робин Врајт во улога на насловниот лик. Откако адвокатката Полин Мичели ја објавила датата кога доаѓаат новите детали за серијата „Куќа од карти“, сите љубители ја забележале …

Повеќе »

(ФОТО) Ужасно растење на Кевин Спејси: Неговиот татко нацист со години го силувал синот и го злоставувал семејството

Кевин Спејси е одгледан од бивш нацист кој го силувал неговиот брат, а толку го трауматизирал своето семејство што га нарекле „суштество“.Трогателната приказна за ужасното растење на славниот глумец за Daily Mail ја раскажал неговиот постар брат Рендал Фулер, во 2004. година, а повторно „испливала“ откако Спејси признал дека е …

Повеќе »

(ФОТО) Своите жртви ги терале на секс, им се заканувале и ги уценувале!

Се’ започнало со Вајнштајн. Италијанската глумица Асиа Аргенто раскажала дека Вајнштајн и ја ставил раката под здолништето,и ги раширил нозете и на сила имал „орален секс“… После разоткривањето на Харви Вајнштајн кого за сексуално злоставување го обвиниле повеќе од 40. жени, листата на познати и моќни сексуални предатори секој ден …

Повеќе »

(ВИДЕО) Виновник е Спејси: „Куќа од карти“ се укинува после шест сезони!?

Авторот на серијата „Куќа од карти“ во која Спејси ја игра главната улога го поддржал Реп, а набргу се огласил и „Нетфликс“ кој објавил дека популарната серија се укинува после шестата сезона… Антони Рап (46) проговорил з непријатното искуство со Кевин Спејси (58). Имено, постариот колега 12. години помладиот глумец …

Повеќе »

(ФОТО) Откриена „јавна тајна“: Кевин Спејси конечно ја открил својата сексуалност!

Еден од најдобрите актери во светот, Кевин Спејси, многу добро го криеше својот приватен живот. Иако молчешкум во Холивуд се знаело дека оскаровецот е геј, и никој не се трудел подетално да го проучува неговиот сексуален живот, но се’ се променило… Неодамна актерот Ентони Рап го обвинил Кевин Спејси за …

Повеќе »

(ВИДЕО) Кевин Спејси непрепознатлив во новиот филм на Ридли Скот

Спејси во филмот го глуми нафтениот магнат Џеј Пол Гети. Маската што Кевин Спејси ја носи во филмот „All the Money in the World“ (Сите пари на светот), е така мајсторски направена, што не е можно да се препознае актерот. Накусо фабулата на филмот е:„Во 1973. година киднаперите бараат 17. …

Повеќе »