Tag Archives: Кетрин Зита Џонс

ЌЕ ВЕ НАСМЕЕ – Фотографијата на која Мајкл Даглас гледа во деколтето на Кетрин Зета Џонс стана хит

Мајкл Даглас и неговата сопруга Кетрин Зета-Џонс се појавија на премиерата на филмот „Ant-Man and the Wasp: Quantumania“ во Лондон, а многумина ги насмеал моментот кој го уловија фотографите. Кетрин Зета-Џонс го привлече вниманието со своето појавување на премиерата на „Ant-Man And The Wasp: Quantumania“, а ниту нејзиниот сопруг Мајкл …

Повеќе »

(ФОТО) Ќерката на Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас е вистинска убавица, блеска каде и да се појави

Актерката Кетрин Зета Џонс на својот Инстаграм профил сподели слика со својата ќерка Карис и ги воодушеви своите следбеници. Во описот на сликата напишала дека ова е нејзиниот омилен начин на забава и дека е време за купување и нив две. Исто така, се јавила Карис и и напишала дека …

Повеќе »

(ФОТО) УБАВА СЛУЧАЈНОСТ – Кетрин Зита-Џонс и Мајкл Даглас денес слават роденден, познатиот пар е роден на ист датум

Кетрин Зита-Џонс и Мајкл Даглас се еден од ретките парови кои можат да се пофалат со роденден кој се паѓа на ист датум. Денес е нивниот среќен ден. Кетрин и Мајкл се родени на 25. септември, но со одреден временски јаз. Актерот е роден во 1944. година и денес го …

Повеќе »

(ВИДЕО) Објавен првиот трејлер за новата серија на Нетфликс: Кетрин Зета Џонс како Мортиша Адамс

Нетфликс ги објави првите фотографии од новата серија за семејството Адамс „Среда“, а веќе е познато дека Мортиша Адамс ќе ја игра актерката Кетрин Зета Џонс, а ликот на нејзиниот сопруг Гомез Адамс ќе го игра Луис Гузман. Серијата „Среда“ ќе има осум епизоди, а заплетот се фокусира на времето …

Повеќе »

(ФОТО) Во домот на Мајкл Даглас морала да интервенира полиција и Брза помош

Веќе некое време се пишува дека славниот актер Мајкл Даглас има проблеми во бракот со сопругата Кетрин Зета Џонс. Овој пат во нивниот дом морале да интервенираат брзата помош и полицијата, пренесува списанието In Touch Magazine. Наводно, сето тоа се случило во нивниот дом во Ирвингтон, Њујорк. Според нив, помошта …

Повеќе »

Во овој хороскопски знак се раѓаат најубавите жени

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… УБАВИНАТА зависи од многу критериуми кои не се исти за секого, и честопати немаат врска само со физичкиот изглед, туку и со убавината што зрачи одвнатре. Зодијакот, наводно, кога …

Повеќе »

(ФОТО) РОМАНТИЧНИ – НЕ ИМ Е ГАЈЛЕ ЗА КОМЕНТАРИТЕ: За нивната РАЗЛИКА ВО ГОДИНИ сите зборуваат, а тгие никогаш не биле ПОВЉУБЕНИ – Особено после најновата СЛИКА!

Кетрин Зета-Џонс (51) и Мајкл Даглас (76) важат за еден од најдолговечните холивудски парови, иако многумина не им предвидуваа опстанок поради големата разлика во возраста. Нивната брачна врска имаше и подеми и падови, вклучително и тежок период за актерот да се соочи со злобна болест – рак на грлото, како …

Повеќе »

(ФОТО Кетрин Зита Џонс објавила ретка фотографија од децата, фановите во шок:„Колку ти личат!“

Актерката Кетрин Зита Џонс на социјалните мрежи ретко објавува семејни фотографии. Сепак, таа сега направила исклучок и објавила фотографија од нејзините две деца, 17-годишната ќерка Керис и 20-годишниот Дилан. “Летото официјално заврши во нашето семејство. Денес, нашите млади се враќаат на учење. На различни начини, без преседан. Ве сакам и …

Повеќе »

(ФОТО) Кирк Даглас не морал ништо да му остави на синот Мајкл: Глумецот има завидно богаство, а не заостанува ниту сопругата Кетрин Зита!

Кирк Даглас поголемиот дел од своето богатство (се калкулира со бројки помеѓу 60. и 80. милиони долари) го оставил во хуманитарни цели, а светот коментира дека не му оставил ништо на својот син Мајкл. Но, ако сме искрени, Кирк на Мајкл му остави повеќе од милиони долари. Му го остави …

Повеќе »