Tag Archives: ќерка систин

(ФОТО) СИЛВЕСТЕР СТАЛОНЕ СЕ ОПУШТИЛ: „ФАТЕН“ на плажа со сопругата и ќерката – Не се знае која подобро ИЗГЛЕДА!

Актерот Силвестер Сталоне одбележа ера на акционите филмови, а сега се обидува да помине што е можно повеќе слободно време со семејството. Имено, актерот е виден на плажа во Малибу со сопругата, поранешната манекенка Џенифер Флавин и една од неговите три ќерки, средната Систин. Силвестер пуштли стомак и брада, а …

Повеќе »