Tag Archives: ќелав

(ФОТО) Појавувањето на Морган Фримен на Оскарите ги изненадило гледачите: „Од кога е ќелав?“

МОРГАН Фримен го привлече вниманието на овогодинешното доделување на Оскарите. Тој излезе на сцената со Маргот Роби држејќи го за рака. Актерот пристигна во црн костум, а на левата рака носеше кожна ракавица. Причината поради која ја носи е донекаде трагична. Имено, Фримен уште во 2008 година доживеа тешка сообраќајна …

Повеќе »

(ФОТО) Џон Траволта драстично го променил имиџот: Нова улога или фрлање на периката?

Џон Траволта во 2019. година влегол со сосема поинаков изглед Глумецот на Инстаграм првпат ја покажал избричената глава. „Се надевам дека сите се забавуваа за Нова година“, напишал Траволта покрај фотографијата на која позира со 18. годишната ќерка Ела Блу. View this post on Instagram I hope everyone had a …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Откриена долго чуваната тајна на глумецот:„Промени на себе почнав да забележувам на 25. години!“

Славниот глумец е секогаш згоден и среден, а жените го обожуваат. Сепак, признал дека од млади години се бори со проблем кој погодува се’ повеќе мажи. Четиригодишниот глумец, Ештон Качер, признал дека се борел со проблем кој мачел многу мажи и дека всушнист не треба да се срами од ништо. …

Повеќе »