Tag Archives: кармен електра

(ФОТО) Врзување, гризење, бичување: Бизарни секс фетиши на познатите – за кои отворено зборуваат!

Сексуалната револуција во забавната индустрија одамна помина. Денес, големите холивудски sвезди не ги кријат своите најинтимни и најбизарни фетиши, туку отворено зборуваат за нив и ги користат за пополнување на новинарските колумни. Пејачот Рики Мартин изјавил дека сака да уринира над неговиот сопруг, Лејди Гага обожава кога ќе ја „грицкаат“, …

Повеќе »

(ФОТО) Гола пред објективот: Кармен Електра (46) покажала баш се!

Пред две годин и Кармен изјавила дека најдобро се чусвтвува кога се фотографира гола. Глумицата внимава на својот изглед и пие многу вода Американската актерка Кармен Електра (46), родена Тара Леи Патрик, и најпозната по својата улога во серијата “Служба за спасување”, покажа дека за неа годините е само број. …

Повеќе »