Tag Archives: карактер

Ова се најпривлечните хороскопски знаци!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… НЕКОИ луѓе веднаш оставаат впечаток врз вас, понекогаш толку силен што не ви е јасно што се случило. Не секој е неодолив за секого, но има некои хороскопски знаци …

Повеќе »

НИМ НЕ ИМ СЕ ЗАМЕРУВАЈТЕ: Ова се најопасните знаци на Зодијакот!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Раковите се склони на насилство во моментите на целосно ментално растројство, Биковите обично работат сами и не кажуваат никому за тоа, а повеќе сакаат работни места со мала работа, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ИСКУСТВА: „Престанав да пушам и симнав 40. килограми!“

Луѓето кои престануваат да пушат често стравуваат дека ќе добијат на тежина. Сепак, девојката која ја донела таа одлука и помогнала да изгуби дури 40. килограми и покажала дека може да го направи тоа и’ поинаку. Канаѓанката Линдзи Хана (25) ослабнала 39. килограми од минатата година, а сега откри како …

Повеќе »

Овие четири хороскопски знаци ги следи глас дека се промискуитетни

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Припадниците на овие хороскопски знаци е потешко да се смират, затоа имајте го тоа на ум. 1. Скорпија За Скорпиите често може да се слушне дека претставуваат секс, и …

Повеќе »

Ова се најголемите заводнички во хороскопот

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Припаднички на некои знаци на Зодијакот ги освојуваат мажите многу полесно од другите. Припадниците на посилниот пол побрзо паѓаат на нивниот шарм и каде и да се појават привлекуваат …

Повеќе »

За луѓето родени во овој хороскопски знак тврдат дека се крадци, лажговци и измамници

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ИНТЕРНЕТ е полн со критики на сметка на хороскопските близнаци. Иако секој знак има свои недостатоци, близнаците имаат многу лоша репутација кај оние што веруваат во астрологијата. Многумина веруваат …

Повеќе »

Огнен Јаневски за Драган Вучиќ и за неговата големина – како карактер:„ Ретко чесен во шоу-бизнисот и редок професионалец!“

„Сè уште ми е неверно дека Драган Вучиќ повеќе не е меѓу нас. Во шок сум од претпладнево, откако ја прочитав информацијата за неговата смрт. Пред сè, искрено сочувство до Весна и до Мартин и до неговите блиски. Драган беше исклучителен човек, неверојатен колега, виртуозен басист и пред сè, ретко …

Повеќе »

Изглед или карактер? Откријте што го привлекува секој хороскопски знак

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Кога станува збор за вљубување, секој од нас е привлечен кон различни работи. Во некои работи, повеќето од нас се преклопуваат и има многу фактори кои влијаат на заљубувањето, …

Повеќе »

ТЕСТ – Најубавиот прстен го открива женскиот каракер – нам ни погоди!

Стилот на накит што жената го избира може да каже многу за нејзиниот карактер и природа. Изберете го прстенот што ви се допаѓа најдмногу и дознајте нешто ново за себе! Не е тајна дека жените сакаат накит, особено прстени. Па, зошто да не откриете нешто ново за себе со тоа …

Повеќе »