Tag Archives: како вино

(ВИДЕО+ФОТО) КАКО ВИНО: Супермодели кои надминале 50. години а и понатаму изгледаат беспрекорно!

Овие убавици се во поставата на супермодели од деведесеттите години. Со години ги освојуваа светските писти, а сега преку социјалните мрежи им покажуваат на фановите дека годините не можат ништо да им направат. Sвездата на видеото „Wicked Game“ и познатиот супермодел од деведесеттите години привлекува внимание дури и на 52 …

Повеќе »

(ФОТО) УЖИВА ВО ГРЦИЈА – Селма Хаек позирала во костум за капење и покажала дека годините не и можат ништо

Атрактивната актерка летото го поминува во Грција, во придружба на нејзиниот сопруг, милијардерот Франсоа Хенри Пино (58). За неа се вели дека е како вино – колку е постара, толку е подобра. Салма Хаек (53) уште еднаш покажа дека возраста не може да и стори ништо. Атрактивната актерка го поминува …

Повеќе »

(ФОТО) Не наликува на себе: Животот како самец не оставил трага на Бред Пит, напротив…!

Последниве месеци, животот не го мазел. Преживеа вистински љубовен бродолом, а неговата поранешна сопруга Ангелина Џоли е немилосрдна во борбата за старателство над децата.Сепак, ова не влијаеше на неговиот изглед, бидејќи според најновите папараци слики од снимањето на филмот „Беше еднаш по холивуд”, животот како самец му е убав. Иако …

Повеќе »