Tag Archives: кајли џенер

(ФОТО Галерија) Каков раскош: нема да верувате во каков луксуз живее најмладата богаташка!

Кајли Џенер, најмладата членка на кланот Кардашијан – Џенер, наскоро ќе се пресели во нов дом во Лос Ангелес. Успешната бјути бизнисменка која големото богатство го стекнала на сметка на својата козметичка линија, не жалела пари за оваа инвестиција. Станува збор за 13,45 милиони вредната вила сместена на Беверли Хилс, …

Повеќе »

(ФОТО Галерија) Операциите ги деформирале: Погледнете славни личности пред и после операција!

Пластичните операции меѓу познатите и славните денес се сосема вообичаена работа. Естетските операции меѓу славните фаци некогаш биле табу-тема, но денес се сосема вообичаена појава Со други зборови, малку има славни кои не користеле услуги на пластични хирурзи за дополнително се разубават, но сеуште им е проблем да признаат што …

Повеќе »

(ВИДЕО) Кајли Јеннер во новото видео на Тревис Скот ја игра Девицата Марија?

Тревис Скот го претстави видеото за новата песна „Stop Trying To Be God” (Престани да се обидуваш да бидеш Бог), во кој се појавува неговата девојка, Кајли Џенер, но и многу овци и кози… Тревис Скот, со видеото за песната „Stop Trying To Be God”, за само неколку часа по …

Повеќе »

(ФОТО) Најмладата милијардерка има 20. години и ниту еден ден работен стаж!

Кајли Џенер нема професија,не е пејачка, ниту глумица, таа е едноставно позната Полу- сестрата на Ким Кардашијан, Кајли Џенер, е на пат да стане најмладиот милијардер во светот која сама ги заработила парите. 20-годишната девојка, која сега е мајка на едно дете, може да се пофали со богатство од 900. …

Повеќе »

(ФОТО) Скандалозно: После шест недели Кајли Џенер не сака да се грижи за својата ќерка!

Реалната ѕвезда Кајли Џенер пред шест недели ја родила ќерката, а судејќи според написите во светските таблоиди, на најмладата членка на кланот Кардашијан-Џенер улогата на мајка и здодеала. Наводно, тоа не ги изненадило нејзините сестри кои не очекувале дека, поради своите години, оваа 20. годишна девојка ќе се снајде во …

Повеќе »

(ВИДЕО) Кајли Џенер родила девојче и објавила прва снимка од бебето

Кајли Џенер родила девојче. Дваесетгодишната реална ѕвезда во неделата потврдила дека таа и свршеникот Тревис Скот станале родители. Својата бременост и’ покрај гласините досега не сакала да ја потврди. Како што јавува Е!, Кајли и Тревис сеуште не одлучиле како ќе го наречат бебето. „Моето прекрасно и здраво девојче пристигна …

Повеќе »

(ВИДЕО) Дали Криси Тајген со својата реакција открила долго чувана тајна на Кардашијанки?

Ниту Криси Тајген, која е добра со сестрите Кардашијан, не била поштедена од прашањата за бременоста на Кајли Џенер… Криси Тајген е добра пријателка со сестрите Кардашијан па ниту славниот водител Енди Коен не ја пропуштил приликата да ја праша што знае за бременоста на Кајли Џенер. Меѓутоа, иако манекенката …

Повеќе »